Produkty a články

SMS soutěž v TV pořadu Prostřeno! Získejte dárek!

16.10.2013

Komentáře
*
*
* povinné položky
Dotaz
zdravím...kdy a kde se bude konat reprezentace vašich výrobků v Ostravě-zaslala jsem soutěžní SMSku-abych si mohla vyzvednout váš dárek.Děkuji Šindlerová
vložil: Šindlerová Jana, 16.10.2013
Odpoveď na komentář Dotaz
Re: Dotaz
Dobrý den, paní Šindlerová. V brzké době Vás bude kontaktovat reprezentant Zepter Home Art s nabídkou termínů prezentací v Ostravě :) Hezký den.
vložil: David Potužník, 17.10.2013
Dotaz
Dobrý den, poslala jsem soutěžní SMSku do Prostřena, kdy a kde se bude konat prezentace Vašich výrobků?
vložil: Milena Hájková, 17.10.2013
Odpoveď na komentář Dotaz
Re: Dotaz
Dobrý den, paní Hájková. Prezentace Zepter Home Art se konají téměř každý den ve všech větších městech ČR. Brzy Vás bude kontaktovat náš reprezentant s nabídkou termínů ve Vašem městě či regionu. Hezký den.
vložil: David Potužník, 17.10.2013
dotaz na dárek
Dobrý den, poslala jsem sms Prostřeno,ale bohužel se na prezentaci výrobků Zepter Home Art nedostanu jsem z Pardubic.Je možné dárek dostat poštou?Nebo je prezentace i v Pardubicích?
vložil: Lucie , 17.10.2013
Odpoveď na komentář dotaz na dárek
Re: dotaz na dárek
Dobrý den, Lucie. Jak jsme již uvedli v předchozí odpovědi, prezentace Zepter Home Art se konají téměř každý den ve všech větších městech ČR, tedy i v Pardubicích :) Brzy Vás bude kontaktovat náš reprezentant s nabídkou termínů. Hezký den.
vložil: David Potužník, 17.10.2013
SMS soutěž
Dobrý den poslala jsem SMS do soutěže prostřeno na tel.číslo 9060210 a píše mi operátor ,že SMS se nezdařila odeslat.Děkuji
vložil: Alena Dovolová, 17.10.2013
Odpoveď na komentář  SMS soutěž
Re: SMS soutěž
Dobrý den, paní Dovolová. S tímto Vám bohužel nepomůžeme, doporučujeme obrátit se na svého tel. operátora. Hezký den.
vložil: David Potužník, 17.10.2013
soutěž
Dobrý den. Nevidím nikde ty 3 výherce ze soutšýe Prostřeno.Kde mám hledat jména?
vložil: Blanka, 18.10.2013
soutěž
Dobrý den, poslala jsem soutěžní sms, kdy budou zveřejněni výherci soutěže
vložil: Marie, 20.10.2013
Odpoveď na komentář soutěž
Re: soutěž
Dobrý den, jména výherců jsme doplnili do tohoto článku.
vložil: David Potužník, 21.10.2013
Zepter
znam vaše vyrobky a jsem s nima velice spokojena děkuji moc sms posílam ale ještě v životě jsem nic nevyhrala
vložil: viola krejčírová, 01.11.2013
Odpoveď na komentář Zepter
Re: Zepter
Dobrý den, děkujeme za zprávu a jen doufáme, že jste SMS poslala ještě včera, protože dnes už by to stejně neplatilo. Soutěžní SMS se v Prostřeno posílají vždy jen do čtvrteční půlnoci, protože v pátek je vyhodnocení. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 01.11.2013