Produkty a články

Aqua Jebbo - Systém čištění párou

04.11.2011

Komentáře
*
*
* povinné položky
Návod?
Dobrý den, má matka si u vás zakoupila systém Aqua Jebbo a darovala mi ho, bohužel nemůže nikde najít návod :( Bylo by možné jej získat? Děkuji
vložil: Hronek, 28.05.2012
Odpoveď na komentář Návod?
RE: Návod?
Dobrý den, návod jsme Vám poslali na uvedenou e-mailovou adresu. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 30.05.2012
Bez předmětu
Dobry den, bolo by mozne zaslat manual aj mne? Pri stahovani som zrejme navod vyhodil.. Dakujem velmi pekne
vložil: René, 07.06.2012
Odpoveď na komentář Bez předmětu
RE:
Dobrý den, René. Máme k dispozici jen návod v češtině, tak snad se na nás nebudete zlobit :) Poslali jsme Vám ho na e-mail. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 07.06.2012
Bez předmětu
Mohu poprosit také o návod v ČJ? Děkuji moc
vložil: Jiří, 07.06.2012
Odpoveď na komentář Bez předmětu
RE: Bez předmětu
Dobrý den, Jiří. Návod jsme Vám právě odeslali :) Pěkný víkend.
vložil: David Potužník, 08.06.2012
návod k použití AQUA JEBBO
Dobrý den, bylo by možné zaslat český návod ? Děkuji s pozdravem Konderla
vložil: Jaroslav, 15.06.2012
Odpoveď na komentář návod k použití  AQUA JEBBO
RE: návod k použití AQUA JEBBO
Odesláno :) Pěkný den.
vložil: David Potužník, 15.06.2012
AQUA JEBBO
Dobrý den mám k Vás dotaz, spojení mezi žehličkou a AQUA JEBBO se mi spálilo. Je možné od Vás získat nové spojovací kontakty a kolik by to stálo. Děkuji za odpověď Kučvová Dana
vložil: Dana Kučvová, 09.07.2012
Odpoveď na komentář AQUA JEBBO
RE: AQUA JEBBO
Dobrý den, paní Kučvová. Náhradní díly si můžete zakoupit přes náš e-shop, zde je konkrétní odkaz na náhradní díly k systému Aqua Jebbo: https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/Home-Care/Aqua-Jebbo-%28PWC-300%29.aspx. Pokud tam požadovaný díl nenajdete, obraťte se přímo na náš servis, e-mail: servis@zepter.cz nebo tel. 311 331 887. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 09.07.2012
víčko
Dobrý den,začalo nám nějak blbnout víčko u přístroje,protáčí se,co stím?
vložil: Honza, 28.08.2012
Odpoveď na komentář víčko
Re: víčko
Dobrý den, naše servisní středisko doporučuje zapnout hlavní vypínač, nasadit hadici a zmáčknout u ní tlačítko a zkusit, zda vyjde přebytečný vzduch a zároveň pootáčet víčkem na strany. Pokud to nepomůže, doporučujeme zaslat přístroj do servisního střediska, viz Kontakt. Jako prevenci doporučujeme, vyplachovat pravidelně bojler od usazenin. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 28.08.2012
Prosím o návod
Dobrý den nedavno jsem po švagrové zdědila tento vysavač vím,že je užasný,ale než odešla nestihla zdělit kde je návod bylo by možné jej poslat?? Děkuji moc
vložil: Lenka Špillerová, 25.11.2013
Odpoveď na komentář Prosím o návod
Re: Prosím o návod
Dobrý den, paní Špillerová. Návod k Aqua Jebbo ke stažení najdete na této stránce těsně nad komentáři nebo zde http://www.zepterclub.cz/ke-stazeni?brand=homecare.
vložil: David Potužník, 26.11.2013
servis - oprava
Dobrý den, Aqua Jebbo mám již několik let. Ráda a skoro denně ho všestranně využívám. U žehličky mi praskla těsnící gumička, a uchází pára, tak s ní nemohu žehlit.Dnes jsem zapla přístroj a strašně hlasitě syčí a kolem koleček mi utíká pára,a je hodně cítit, jako by se něco pálilo,takže jsem ho musela odpojit. Ráda bych přístroj nechala opravit, kam se mam obrátit ? Děkuji
vložil: Miroslava Mužátková, 20.02.2014
Odpoveď na komentář servis - oprava
Re: servis - oprava
Dobrý den, obraťte se prosím na naše servisní středisko na tel: 311 331 888 (dále volba 3) nebo na e-mailu: servis@zepter.cz. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 21.02.2014
Odpoveď na komentář servis - oprava
RE: servis - oprava
Dobrý den ,mám stejný problém mohu se zeptat zda ho máte opravený a kolik stála oprava? Děkuji
vložil: Zuzana Nešpůrková, 17.11.2014
aqua jebbo
Dobrý den, když vylívám vodu z přístroje, je šedá s kousky čehosi, jakoby lupínky nebo písek. Dělá mi to od začátku, co jsem přístroj zakoupila. Používám ho velmi málo. Je to normální? Nebo čím to může být a co se s tím dá dělat? Pokaždé před použitím nádobu z výše uvedeného důvodu vyplachuju. Používám pouze destilovanou vodu.
vložil: Iva Trčková, 03.06.2015
Odpoveď na komentář aqua jebbo
Re: aqua jebbo
Dobrý den, vodu z přístroje je nejlépe vylévat po každém použití, protože i s používáním destilované vody se můžou v nádrži tvořit vapenaté usazeniny. Ze zkušeností ale doporučujeme používat běžnou kohoutkovou vodu a nádrž pravidelně vyplachovat. Destilovaná voda může mít špatnou reakci s kovovou nádrží a může vodu tmavě zabarvovat.
vložil: David Potužník, 04.06.2015
Návod
Dobrý den, taky bychom poprosili o zaslání návodu na Aqua Jebbo. Děkujeme
vložil: Vladimír Rozmahel, 04.10.2015
Odpoveď na komentář Návod
Re: Návod
Dobrý den, návod Vám zašleme na e-mail v PDF.
vložil: David Potužník, 05.10.2015