Produkty a články

Mixér MixSy

10.06.2011
Diskuze k produktu Mixér MixSy

Komentáře
*
*
* povinné položky
Mixér MixSy
Nemůžu si vynachválit, lehký, praktický, uděláte s ním zkrátka všechno. Skvělý na přípravu strouhanky z čerstvého pečiva, která je zdravější protože nenasaje tolik tuku ;)
vložil: Ivana Křížová, 10.06.2011
MixSy
Taky ho mám doma a jsem s ním moc spokojená! :-)
vložil: Petra Šafaříková, 15.06.2011
Informace
Mužu znat cenu mixéru.Předem děkuju.
vložil: Romana, 22.08.2011
Odpoveď na komentář Informace
Re: Informace
Dobrý den, Romano, ohledně ceny prosíme kontaktujte obchodního zástupce Zepter Home Art! Děkujeme a pěkný den.
vložil: David Potužník, 23.08.2011
Odpoveď na komentář Informace
RE: Informace
Právě jsem se vrátila z předváděcí akce a byl nám nabízen za cenu 15000Kč.
vložil: Věra, 06.12.2011
Odpoveď na komentář Informace
Re: Informace
Dobrý den, Věro. Prosím napište nám na e-mail: marketing zavináč zepter tečka cz, kde jste byla na prezentaci, abychom to mohli prověřit. Podle ceny, kterou uvádíte, se pravděpodobně jednalo o set s nějakým dalším výrobkem. Děkujeme a přejeme pěkný den.
vložil: David Potužník, 07.12.2011
Odpoveď na komentář Informace
RE: Informace
v jakých barvách je mixer k mání .Vyrábí se v zelené?Děkuji
vložil: jitka, 19.12.2011
Odpoveď na komentář Informace
Re: Informace
Dobrý den, Jitko. Mixér MixSy už lze koupit pouze v této oranžové barvě.
vložil: David Potužník, 20.12.2011
Návod
Dostal jsem mixy jako svatební dar.. avšak chybí návod.. Lze někde stáhnout, případně obdržet elektronicky?
vložil: Tomáš, 05.09.2011
Odpoveď na komentář Návod
Re: Návod
Dobrý den, Tomáši. Určitě Vám návod k mixéru pošleme, není problém. Napište nám prosím e-mail, na který chcete návod poslat. A blahopřejeme ke svatbě :) Pěkný den.
vložil: David Potužník, 06.09.2011
Odpoveď na komentář Návod
RE: Návod
Dobrý den, mám podobný "problém", dopstali jsme od ježíška tento mixér, ale také bez cz návodu, je možné aby jste mi jej též zaslali? Děkuji Láďa T.
vložil: Ladislav, 31.12.2011
Odpoveď na komentář Návod
Re: Návod
Dobrý den, Ladislave, návod jsme Vám právě odeslali :)
vložil: David Potužník, 31.12.2011
Odpoveď na komentář Návod
RE: Návod
Prosím o zaslání návodu na mixsy, nebo radu jak se k němu dostat. Moc děkuji V.H.
vložil: Vitková, 11.05.2012
Odpoveď na komentář Návod
Re: Návod
Dobrý podvečer, paní Vitková. I Vám jsme návod odeslali na e-mail.
vložil: David Potužník, 11.05.2012
info
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se dá sehnat samostatně mixovací nadobka z nožem je na fotce 7. Děkuji
vložil: Lenka, 31.10.2011
Odpoveď na komentář info
Re: info
Dobrý den, Lenko. Nádobka neboli procesor se dá dokoupit jako náhradní díl - předpokládám, že mixér mixSy máte, protože jinak Vám to fungovat nebude :) Obraťte se prosím na kolegy na e-mailu: nahradnidily@zepter.cz nebo na telefonu 311 331 822 jak máme uvedeno v záložce Kontakty. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 31.10.2011
svářečka sáčků
Dobrý den, mohu od vás získat návod na použití svářečky sáčků? Jedná se o zelenobílý typ. Děkuji
vložil: pavel, 30.11.2011
Odpoveď na komentář svářečka sáčků
Re: svářečka sáčků
Dobrý den, Pavle. Napište požadavek na návod na e-mail marketing zavináč zepter tečka cz. Rádi Vám návod pošleme. Příště prosím pište komentáře k produktu, kterého se to týká. VacSy a MixSy jsou rozdílné produkty :) Děkujeme a pěkný den.
vložil: David Potužník, 30.11.2011
Mixér MixSy
Dobrý den, nemám ráda prodejce. Můžete někdo prosím poradit, kde lze najít cenu tohoto produktu? Případě, ty z Vás, které ho zakoupili, můžete prosím napsat přibližně kolik stojí. Moc děkuji.
vložil: Saša Nováková, 02.12.2011
Odpoveď na komentář Mixér MixSy
Re: Mixér MixSy
Dobrý den, paní Nováková. Ve Vašem případě doporučujeme navštívit naši kamennou prodejnu Zepter v Praze 1 v ulici Spálená 55, ve které si můžete prohlédnout a zakoupit veškeré produkty společnosti Zepter. Cena mixéru MixSy v prodejně je 10 090 Kč. Pokud byste kontaktovala prodejce Zepter Home Art, mohla byste využít cenově výhodnější nabídku. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 06.12.2011
Čišťění nádobí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat,mám zepter nádobí už skoro 16 let,v tu dobu kdy jsme ho kupovaly nám řekly ,že jednou za čas se dá o Vás zdarma očistit.Chtěla jsem se zeptat,zda je to možné a jestli se dá koupit prostředek na mytí mám set Grande.Také jsem se chtěla zeptat jestli ještě platí zlatá karta.Děkuji Prantová
vložil: Jitka Prantová, 12.12.2011
Odpoveď na komentář Čišťění nádobí
Re: Čištění nádobí
Dobrý den, paní Prantová. Nádoby Zepter lze samozřejmě nechat očistit a přeleštit (např. od spálenin). Týká se to ale pouze kulatých nádob (nelze přeleštit oválné či jiné atypické nádoby nebo nádoby Quadra). Tato služba není zdarma, řádově se cena pohybuje v rozmezí 200-400 Kč za jednu nádobu včetně poklice. Pro více informací prosíme kontaktujte kolegy na e-mailu servis zavináč zepter tečka cz. Čistič na nádobí od Zepter lze koupit hned několika způsoby: v kamenné prodejně Zepter ve Spálené 55, Praha 1, nebo v e-shopu na www.zepter.cz nebo u svého reprezentanta Zepter. U něj se také informujte na aktuální podmínky Zlaté karty. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 12.12.2011
kolik stojí
kolik korunek se za něj vzdá?
vložil: Aleš, 31.12.2011
Odpoveď na komentář kolik stojí
Re: kolik stojí
Dobrý den, Aleši. Ohledně ceny už tu byly dotazy, prosíme obraťte se na svého nejbližšího prodejce Zepter Home Art. Děkujeme a přejeme pěkný den.
vložil: David Potužník, 02.01.2012
Dokoupení dílu
Dobrý den, kdysi jsem dostala k vánocům mixér, ale podařilo se mi nedopatřením vyhodit i jeden nůž, ten v pravo nahoře, je možné ho dokoupit?
vložil: Zuzana , 05.01.2012
Odpoveď na komentář Dokoupení dílu
Re: Dokoupení dílu
Dobrý den, Zuzano. To se stane :) Určitě si můžete nůž k mixéru dokoupit, a to prostřednictvím našeho e-shopu na www.zepter.cz (zde je už konkrétní adresa s náhradními díly MixSy https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx). Pokud je to zrovna ten nůž, který momentálně není skladem, pak si pošlete objednávku na e-mail: nahradnidily@zepter.cz anebo zavolejte na 311 331 822. Děkujeme a přejeme pěkný den.
vložil: David Potužník, 05.01.2012
prosba
dobry den, mam doma tiez zepter mixsy typ: VG-022-K a manzelka si ho nevie vynachvalit, len poslednu dobu zacal pristroj vynechavat otacky.Obraciam sa na Vas s prosbou o poskytnutie nahradnych dielov ,konkretne gumovej spojky ktora pritlaca o ozubene koliesko vnutri pristroja ak by to bolo mozne.Velmi pekne dakujem za odpoved
vložil: gabriel, 21.01.2012
Odpoveď na komentář prosba
Re: prosba
Dobrý den, Gabrieli. Pokud jste zakoupil mixér zde v ČR, napište prosím našim kolegům do servisního střediska na servis@zepter.cz. Pokud žijete v SR, zavolejte si prosím na slovenskou infolinku Zepter 02 49 100 966, kde Vám určitě poradí. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 23.01.2012
Dotaz na servis
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je postupováno při "doslouzeni" vyrobku. Prestala nam fungovat ta miska s nozem, pr. na orisky, atp. Je nejaka moznost vymeny ci opravy? Dekuji.
vložil: Helena, 30.01.2012
Odpoveď na komentář Dotaz na servis
Re: Dotaz na servis
Dobrý den, Heleno. Určitě je možnost nechat si procesor opravit anebo zakoupit nový prostřednictvím e-shopu https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx. V případě dotazů napište kolegům na servis@zepter.cz. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 30.01.2012
mixér mixsy
Dobrý den,můžete mi prosím někdo napsat nebo spíše popsat,k čemu a na co se používají nástavce?dík ua popisek 1.obrázku..
vložil: Mihokova martina, 03.02.2012
Odpoveď na komentář mixér mixsy
Re: mixér mixsy
Dobrý den, Martino. Popisy jednotlivých nástavců jsou v textu napsané, pro shrnutí (zleva doprava a směrem dolů): 1 - Kráječ masa s dvěma čepelemi je určený pro rozmělňování masa, tvrdých druhů zeleniny, mletí kávy atd. 2 - Nožová hlava krájí a rozmělňuje syrové a vařené ovoce a zeleninu, maso atd. 3 - Šlehací kotouč s děrovaným nástavcem je vhodný pro šlehání těsta na palačinky, na omelety, majonézu a hustých krémů. 4 - Kulatý nástavec na míchání je vhodný pro míchání pokrmů krémové konzistence. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 04.02.2012
Mixér Mixsy
Mixér už máme několik let a jsme s ním spokojeni. Jen nám občas spadavají při mixování nástavce. Nemáte nějakou radu, jak tomu zabránit? Vytáhnout je z omáčky je pak úkol hodný detektiva.
vložil: safik, 11.02.2012
Odpoveď na komentář Mixér Mixsy
Re: Mixér MixSy
Dobrý den. U staršího provedení nožů na byl na těle nože prostřižen jazýček, který šel podle potřeby přihnout a tím zabránit spadávání nožů. Novější typy nožů mají podélně rozříznuté dvě drážky, v tomto místě stačí pomocí kleštiček přihnout dle potřeby a tím zmenšit průměr. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 13.02.2012
Bez předmětu
Dobrý den, chtěla bych si přes e-shop Zepter koupit náhradní nádobu k MixSy. Ale bohužel, momentálně není skladem. Kdy asi tak bude. Děkuji, s pozdravem Jířa
vložil: Jiřina, 23.05.2012
Odpoveď na komentář Bez předmětu
RE: Bez předmětu
Dobrý den, paní Jiřino. V záložce Kontakt je uvedený telefon i e-mail pro dotazy týkající se náhradních dílů. Náhradní díly - tel: 311 331 822, e-mail: nahradnidily@zepter.cz. Děkujeme a pěkný den.
vložil: David Potužník, 23.05.2012