Produkty a články

Mixér MixSy

10.06.2011
Diskuze k produktu Mixér MixSy

Komentáře
*
*
* povinné položky
Bez předmětu
Jsem majitelem mixeru, nicmene jsem přisel o nástavce , je možné je nněkde samotné dokoupit?
vložil: petr , 28.06.2012
Odpoveď na komentář Bez předmětu
RE: Bez předmětu
Dobrý den, pane Nováku. Samozřejmě, nástavce i další příslušenství k mixSy můžete zakoupit v našem e-shopu na www.zepter.cz , zde je přímý odkaz http://country.zepter.com/eshop2-cz.php?lang=cz&m=72fff&grp=307023.
vložil: David Potužník, 28.06.2012
recepty navody
nedari sa my vobec robit pomazanky dajte dake recepty s navodom vzdy su totiz riedke
vložil: sidka, 04.07.2012
Odpoveď na komentář recepty navody
RE: recepty navody
Dobrý den, poslali jsme Vám na e-mail kuchařku MixSy plnou zajímavých receptů.
vložil: David Potužník, 11.07.2012
mixSy
Dobrý den.Vlastníme mixSy řadu let a dosloužil procesor.Jedná se ještě o zelenou řadu.Nový procesor je ale trochu jiné konstrukce.Lze nahradit oranžovou řadou,nebo nový výrobek není shodný se starým?Děkuji za odpověď.
vložil: Jiří, 17.07.2012
Odpoveď na komentář mixSy
RE: mixSy
Dobrý den, pane Jiří. Procesor z oranžové i šedé řady je kompatibilní i se starší zelenou řadou, takže určitě můžete dokoupit, např. prostřednictvím našeho e-shopu na https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx . Pěkný den.
vložil: David Potužník, 17.07.2012
Mixér
Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli lze s mixérem Zepter hnětat např. kynuté těsto. Moje zkušenost je zatím spíše negativní. Ostatní funkce mixér plní dobře. Děkuji za odpověď.
vložil: Helena Krejčí, 25.07.2012
Odpoveď na komentář Mixér
RE: Mixér
Dobrý den, paní Krejčí. Kynuté těsto s mixSy hnětat lze, je ovšem lépe zachovat opačný postup. Do tekutých ingrediencí (kvásek, mléko, rozpuštený tuk) postupně za stálého hnětání přidávejte sypké ingredience. (A to i přestože v kuchařce k mixSy je na straně 32 uveden postup klasický.) Hnětejte s nástavcem nožová hlava.
vložil: David Potužník, 25.07.2012
Návod
Dobrý den, MixSy mám a používám asi 10 let. Je to úžasný pomocník při přípravě jídla. Bohužel také nevlastním návod v českém jazyce. Budu velmi ráda, když mi ho zašlete na můj email. Děkuji.
vložil: Irena Formánková, 02.08.2012
Odpoveď na komentář Návod
Re: Návod
Dobrý den, paní Formánková. Jsme velice rádi, že jste s naším mixérem spokojená, návod k MixSy v PDF odeslán.
vložil: David Potužník, 03.08.2012
MixSy-náhradní díly
Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kde bych mohla sehnat náhradní nástavce,mám je už opotřebované a nové na ně nepasují.Je my líto hodit mixík do kouta když jsem za něj dala nemalé peníze.Jinak jsem sním byla opravdu spokojená.Děkuji
vložil: Marta, 23.09.2012
Odpoveď na komentář MixSy-náhradní díly
Re: MixSy-náhradní díly
Dobrý den, paní Marto. Náhradní díly k MixSy můžete zakoupit na našem e-shopu zde: https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx. Nástavce by měly sedět na všechny modely mixéru MixSy, občas je prý ale nutné některé nástavce kleštičkami přimáčknout, aby lépe seděly. Pokud to chcete raději přenechat odborníkům, pošlete mixér do našeho servisního střediska v Rudné u Prahy - domluvte se prosím na dalším postupu s kolegy buďto na e-mailu servis@zepter.cz anebo na tel: 311 331 887. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 24.09.2012
Oprava
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na opravu/ MixSy /v okolí Prešova.Nejak mi nechce mixovať
vložil: Danka, 25.09.2012
Odpoveď na komentář Oprava
Re: Oprava
Dobrý den, v Prešově je pobočka v Levočské ulici č. 20, tel. kontakt na pobočku: 0905 91 12 37. Tam můžete mixér odnést anebo jej zaslat. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 25.09.2012
NÁSTAVCE
Dobrý den, smím se zeptat, zda prodáváte náhradní nástavce? Jeden mi bohužel praskl tak bych chtěla nový. Pokud je možnost si jej pořídit, jaká je cena prosím? Děkuji
vložil: Hana, 16.10.2012
Odpoveď na komentář NÁSTAVCE
Re: NÁSTAVCE
Dobrý den, samozřejmě :) Náhradní nástavce k MixSy prodáváme na našem e-shopu, zde je přímý odkaz na stránku https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx . Cena nástavců je 55 Kč za 1 kus.
vložil: David Potužník, 17.10.2012
mletie maku a orechov
Dobry den, ked som dostala MixSy do daru, povedali mi, ze sa s nim daju mliet orechy, piskoty, mak atd, je to aj v navode. Moja skusenost je ale dost negativna, cast je uz na kasu a druha este v kusoch a nikdy sa nezomelie napriek tomu, ze nadobkou cely cas hybem. Je to o mnozstve naraz v miske? Skusala som dat viac aj menej, vysledok je rovnaky, teda nanic. Dajaky navod, ako na to? Dakujem.
vložil: Zora, 24.10.2012
Odpoveď na komentář mletie maku a orechov
Re: mletie maku a orechov
Dobrý den, postup je tento: Mák nasypte do procesoru mixSy, přidejte 1 - 2 lžíce cukru, do otvorů v krytu procesoru nasaďte tyčový mixér mixSy, melte delšími přerušovanými stisky tlačítka 1 (11 000 otáček), posléze i tlačítka 2 (16 000 otáček). Procesor naklánějte na strany, aby se mák s cukrem přesypal, jak potřebujete. Ořechy nasypte do procesoru mixSy, do otvorů v krytu procesoru nasaďte tyčový mixér mixSy, melte krátkými přerušovanými stisky tlačítka 1 (11 000 otáček). Procesor naklánějte na strany, aby se ořechy přesypaly, jak potřebujete. Pokud se ořechy lepí na strany, vysuňte tyčovou jednotku, lžičkou promíchjte ořechy v procesoru a domelte do požadované konzistence.
vložil: David Potužník, 25.10.2012
Mixer MixSy
Koupila jsem si ho na doporučení mé kamarádky Soni ,nevěřila jsem tolika chvály ,ale musím přiznat ,už přes deset let je můj velký pomocník při vaření a pečení . Posílám velké děkuji firmě Zepter
vložil: , 02.10.2013
Odpoveď na komentář  Mixer MixSy
Re: Mixer MixSy
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu! :) Velice si toho vážíme.
vložil: David Potužník, 03.10.2013
RECEPTY
..zdravím všetkých zepterákov,mixik mám no používam ho nie tak často ako by som chcela a tiež zhaňam nejaké recepty na kašičky,polievky aj pre deti a natierky,skrátka nove nápady,vopred Ďakujem
vložil: zuzana, 17.02.2014
Mixér MixSy
Mám ho už 15 let možná i víc. Musím říct,že je to nejlepší kup mého života. Používám ho každý den a slouží bez problémů. Nedovedu si představit,že bych ho neměla.Malý, skladný a praktický. Maximální spokojenost!!Až bude mít dcera svou domácnost, vím co jí koupit do dácnosti.
vložil: Jarmila Slavětínská, 29.08.2014
Záruka
Dobrý den, máme MixSy necelé 4 roky. Zajímalo by mne, jestli u tohoto výrobku je standardní záruka pouhé dva roky, či firma Zepter na tento výrobek má záruku delší. A zda nabízíte i pozáruční servis, Děkuji za odpověď
vložil: Pavel, 12.01.2015
Odpoveď na komentář Záruka
Re: Záruka
Dobrý den, u výrobku mixSy je standardní záruka 2 roky, a samozřejmě nabízíme i pozáruční servis. Kontaktujte naše servisní středisko na e-mailu servis@zepter.cz nebo na tel.: 311 331 887.
vložil: David Potužník, 12.01.2015
Náhradní díl
dobrý den,kolik by stála hřídel s gumovou spojkou na konci na mixsy typ VG-022-k, 170 W.guma se utrhla děkuji
vložil: Toman Otakar, 02.07.2015
Odpoveď na komentář Náhradní díl
Re: Náhradní díl
Dobrý den, většinu náhradních dílů nabízíme na e-shopu - podívejte se na https://shop.zepter.cz/Nahradni-dily/MixSy.aspx Pokud v nabídce nenajdete, kontaktujte prosím naše servisní středisko na e-mailu nahradnidily@zepter.cz nebo servis@zepter.cz a kolegové Vám určitě poradí. Děkuji a pěkný den.
vložil: David Potužník, 02.07.2015