Produkty a články

leidenská mutace + tromboza

02.11.2015

Dobrý den, prodělala jsem trombózu dolních končetin a byla mi zjištěna leidenská mutace. Začínají se mi dělat tmavé strupovité fleky v oblasti bérců, které jsou někdy bolestivé. Mohu používat lampu po prodělané tromboze? jestliže ano, tak jak dlouho a jaké světlo používat. Děkuji Jana


Komentáře
*
*
* povinné položky
Leidenská mutace + trombóza
Dobrý den, Jano, jsme velice rádi, že používáte náš lékařský přístroj Bioptron, který má mnohočetné využití. Jedním z účinků polarizovaného světla, které vychází z bioptronové lampy je i rychlejší průtok více okysličené krve v místě svícení, což je pro trombózu vhodné. Doporučuji svítit na problematická místa základním filtrem 5-6 minut (na jedno místo) ze vzdálenosti do 10 cm, na očištěnou pokožku (možno použít OXYSpray). Případnou mast/krém můžete lokálně použít po svícení. Svítit denně, dlouhodobě. Mám ještě dotaz: nevím, kolik je vám let, ale chtěla bych vás informovat, že používání antikoncepce podstatně zvyšuje možnost trombózy (ale o tom jste už byla určitě informována). Přeji vám hezké dny, S pozdravem, MUDr.Jarmila Studničná
vložil: David Potužník, 04.11.2015