Produkty a články

Jaký je Váš nejoblíbenější výrobek od společnosti Zepter a jak Vám pomáhá?

27.06.2011

Komentáře
*
*
* povinné položky
Vysavač turbo a pára
Vysavač a pára používám dle potřeby jsem s tím to moc spokojená . neporuchový doporučuji to i známím když k nám příjdou a neví co je moc dobré . Dělám vaši reklamu i na Kávovou soupravu Cibulák doma moc se libí pijeme v tom kavičku
vložil: Marie , 27.06.2011
Odpoveď na komentář Vysavač turbo a pára
Re: Vysavač turbo a pára
Dobrý den, Marie, moc děkujeme za Vaše doporučení! :) Velice si toho vážíme. Pokud se ale chcete zúčastnit naší soutěžní ankety, musíte vyplnit formulář a přiložit minimálně 1 fotografii s Vaším oblíbeným výrobkem. Pěkný den!
vložil: David Potužník, 04.07.2011
Nejde odeslat
Dobrý den, vyplnila jsem celý formulář, přiložila fotografii a po odeslani my to napíše, že mám vyplnit ulici a číslo. Což tam mám vyplněné. Lze příspěvek tedy zaslat i jiným způsobem? Zkoušela jsem to přes 2 různé webprohlížeče.
vložil: Jana K., 08.07.2011
Odpoveď na komentář Nejde odeslat
Re: Nejde odeslat
Dobrý den, omlouváme se za technickou chybičku - nyní je formulář v pořádku a mělo by Vám to jít odeslat. Zkuste to prosím znovu. Děkujeme za upozornění! Pěkný den.
vložil: David Potužník, 08.07.2011
vyplněné 3 formuláře
vyplnila jsem formulář 3x, pokaždé na jiný výrobek, dostanu tedy dárky tři? Předem děkuji za odpověď
vložil: Markéta, 02.08.2011
Odpoveď na komentář vyplněné 3 formuláře
Re: vyplněné 3 formuláře
Dobrý den, Markéto. Ano, je to tak - dostanete od nás 3 dárečky :) Děkujeme za milé příspěvky i fotky a přejeme pěkný den!
vložil: David Potužník, 02.08.2011
formulář
Dobrý den chtěla jsem se zeptat snažím se zapojit do souteže o nejoblíbenější výrobek zepter všechno vyplním dám odeslat ale načí ta se načítá a pak napíše spojení přerušeno tak nevím jestli se odeslalo prosím mohli by jste mi to zkontrolovat Kristýna Kopřivová Libiš a pokud se neodeslalo když se dá poslat az 3 fotky (kvuli 3 darkum) stačí vyplnit jeden formular pripojit 3 fotky nebo mam fotmular vyplnit 3x??? predem dekuji za odpověď
vložil: Kristýna, 20.08.2011
Odpoveď na komentář formulář
Re: formulář
Dobrý den, Kristýno, bohužel v databázi nemáme žádný Váš příspěvek, opravdu se to neodeslalo.. Neposílala jste příliš velké fotky? Např. 10 MB a více? A k Vašemu dotazu - ano, pokud chcete získat 3 dárky, vyplňte formulář 3x - vždy k jinému výrobku a s jinou fotkou :) Zkuste tedy fotky zmenšit a poslat jednotlivě. Pokud by to stále nešlo, napište nám na marketing@zepter.cz. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 22.08.2011
děkuji
už se podařilo formulář jsme odeslala 3x a snad k Vám i dorazil děkuji za rychlou odpověď
vložil: Kristýna, 23.08.2011
Odpoveď na komentář děkuji
Re: děkuji
Také děkujeme, Kristýno :) Ano, všechny 3 Vaše formuláře máme v databázi. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 23.08.2011
Dotaz
Dobrý den, před časem jsem posílala do soutěže přízpěvek. Chtěla jsem se zeptat jestli dorazil formulář v pořádku. Děkuji Iveta Vítová
vložil: Iveta Vítová, 05.09.2011
Odpoveď na komentář Dotaz
Re: Dotaz
Dobrý den Iveto, ano, Váš příspěvek máme v pořádku uložený v databázi :) Pokud chcete, můžete poslat ještě 2 příspěvky k nějakým dalším Zepter výrobkům. Anketa končí 30.9., pak teprve bude vyhodnocení :) Pěkný den.
vložil: David Potužník, 05.09.2011
Dotaz
Dobrý den, já jsem se chtěla taky zeptat jestli můj přízpěvek přišel. Několikrát mi to nešlo odeslat. Tak nevím. Děkuji za odpověď Jindra Mervartová
vložil: Jindra , 07.09.2011
Odpoveď na komentář Dotaz
Re: Dotaz
Dobrý den, Jindro. Ano, i Váš příspěvek máme v pořádku uložený v databázi :) Pěkný den.
vložil: David Potužník, 07.09.2011
anketa nejde
Prosím Vás nejde mi to otevřít. We're sorry, but something went wrong. We've been notified about this issue and we'll take a look at it shortly. Můžu fotografie zaslat na email. A jaký? Děkuji
vložil: Petra, 12.09.2011
Odpoveď na komentář anketa nejde
Re: anketa nejde
Dobrý den, Petro. Děkujeme moc za upozornění, chyba byla odstraněna a tím pádem nám už můžete poslat svůj příspěvek :) Těšíme se na něj a přejeme pěkný den.
vložil: David Potužník, 13.09.2011
dárky
Dobrý den, už na začátku srpna jsem poslala 3 příspěvky, prosím, kdy mohu očekávat dárečky? Nebo je budete všechny posílat až po skončení soutěže?
vložil: Markéta, 17.09.2011
Odpoveď na komentář dárky
Re: dárky
Dobrý den, Markéto. Přesně tak, dárečky budeme posílat až po skončení soutěžní ankety, tj. někdy na začátku října :)
vložil: David Potužník, 18.09.2011
lampa
Na ozdravovně jsme používali lampu na ekzém a úplně se ztratil. Kdyby pořízení nebylo tak nákladné hned bych do ní šla.
vložil: Dana Nováková, 03.10.2011