Produkty a články

Profesionální nože - se zubatým ostřím

26.12.2011

Komentáře
*
*
* povinné položky
pomoc
jak dlouho mají tyto nože záruku jelikož po necelém roce používání jsem zakrojil do cibule a nůž se mi v rukojeti zlomil co s tím mohu udělat děkuji za rychlou pomoc
vložil: vojackovi, 26.12.2011
Odpoveď na komentář pomoc
Re: pomoc
Dobrý den, na nože se vztahuje záruka 2 roky. Pokud jste nože zakoupili (tj. máte na ně kupní smlouvu), reklamujte prosím výrobek na e-mailu: zakaznik@zepter.cz. Děkujeme a přejeme pěkný den.
vložil: David Potužník, 27.12.2011
špalek
prosím o informaci kde se dá objednat špalek na tyto nože. Děkuji
vložil: Ferda, 28.12.2011
Odpoveď na komentář špalek
Re: špalek
Dobrý den, špalek k nožům není v nabídce. Pro praktické uskladnění doporučujeme zakoupit magnetickou lištu na nože v běžné obchodní síti. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 29.12.2011
nože
jak se nože brousí
vložil: josef, 26.01.2012
Odpoveď na komentář nože
Re: nože
Dobrý den, Josefe. S vroubkovanými noži je broušení samozřejmě komplikované. Obraťte se prosím na kolegy ze servisního střediska na servis@zepter.cz. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 30.01.2012
Odpoveď na komentář nože
Re: nože
Dobrý den, po konzultaci se servisním střediskem mám tuto zprávu: Servisní středisko nebrousí žádné nože a u vroubkovaných to platí zvlášť. Zákazníkům tedy doporučujeme obrátit se na brusičství nožů, kde se domluví, zda takové nože dokáží nabrousit. Děkujeme za pochopení.
vložil: David Potužník, 30.10.2012
jak to děláte
prosím jak je možné že nože magnetizují když je to nerez ocel
vložil: Vojáčkovi, 20.02.2012
Odpoveď na komentář jak to děláte
Jak to děláte
Dobrý den, Vojáčkovi. Je více druhů nerezové oceli. Nerezová ocel řady 300, která obsahuje nikl, není magnetická. Nerezová ocel řady 400, která obsahuje chrom, je magnetická. Nože jsou vyrobeny z oceli AISI 420 a jsou magnetické. Pěkný den.
vložil: David Potužník, 20.02.2012