Katalog Využití v praxi Máte doma alergika? Spokojení zákazníci Rady odborníků

Využití v praxi

Tuttosteamy - pára je na úklid nejlepší volbou!

steam_cleaning.jpg

Pára je dokonalou zbraní pro přirozenou dezinfekci. Důmyslný systém parního čištění Tuttosteamy při čištění a žehlení používá pouze přírodní síly páry bez škodlivých chemikálií. Novinka Tuttosteamy nabízí nejrychlejší a nejzdravější způsob čištění. Rozpouští i tu nejodolnější nečistotu a odstraňuje ji z jakéhokoli povrchu, dokonce i z čalounění a skla.

více»
Počet komentářů: 0
20.05.2014

S Tuttoluxem 6S jsem maximálně spokojený

DSC_9342.JPG

Profesionální vystupování reprezentantů společnosti Zepter a jejich představení výrobků na pana Marka Šmídovce zapůsobilo tak, že si s partnerkou kromě Tuttoluxa 6S postupně koupili vacSy, dvě čističky vzduchu Therapy Air iOn a čističku vody Edel Wasser. „Hned první úklid s Tuttoluxem 6S mě přesvědčil o tom, že tento přístroj opravdu umí všechno to, co jsem viděl na prezentaci. Jeho schopnosti nejsou žádný reklamní trik,“ říká spokojený zákazník Marek Šmídovec o multifunkčním čisticím systému Tuttoluxo 6S.

více»
Počet komentářů: 0
26.08.2013

Therapy Air iOn: zdravý vzduch pro děti i učitele

IMG_5884.JPG

V mateřské škole a Speciálně pedagogickém centru Jihlava mají celkem 14 čističek vzduchu Therapy Air iOn, které jsou umístěny ve všech třídách a v pohybové místnosti. "Určitě bychom doporučili čističky do škol, protože pomáhají dětem. Děti jsou zdravější a díky ionizaci i spokojenější. Riziko opakovaného přenosu infekcí se snížilo. Pedagogové mají nižší nemocnost a to vše jsou zásadní důvody pro aktivní užívání čističek ve škole."

více»

Čističku vzduchu jsem vybrala na základě doporučení lékaře

DSC_5628.JPG

Na podzim loňského roku věnovala společnost Zepter International Domu seniorů v Praze Michli čističku vzduchu Therapy Air iOn. Uplynulo několik měsíců a nás opět zajímalo, jak jsou s čističkou vzduchu spokojeni.

více»
Počet komentářů: 0
23.04.2013

Prach, hrozba pro naše zdraví

Dust_bunnies.jpg

Naše domácnosti jsou jako pevnosti bránící naši pohodu, pokladnice strážící naše nejkrásnější chvíle. Ale dá se to říci o každé domácnosti? Pouze čistý domov může být bezpečným místem pro život. Proto usilujeme o jejich čistotu.

více»
Počet komentářů: 0
27.03.2011

Vytvořte si doma oázu čerstvého vzduchu…

TAion1.jpg

Vytvořte si doma oázu čerstvého vzduchu… …a dýchejte z plných plic jako u Niagarských vodopádů!
Je to neuvěřitelné, ale až 90 procent našeho života trávíme uvnitř budov, kde je ve vzduchu mnohem vyšší koncentrace nečistot než ve venkovním prostředí. Může za to domácí prach, alergeny, roztoči, chemikálie, tabákový kouř a nejrůznější pachy. Vzduch u vás doma tak může být 4krát až 10krát znečištěnější než venku!

více»
Počet komentářů: 0
07.02.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»