Katalog O světelné terapii Spokojení zákazníci Nejčastější otázky BIOPTRON v rukách odborníků

BIOPTRON v rukách odborníků

Michael McNamara: Protizánětlivý účinek terapie Bioptron nabízí účinnou prevenci i léčbu

mcnamara2.jpg

Michael McNamara, M.D., je lékařem a současně zakladatelem lékařské kliniky LifeCheck v Monte Carlu. "Asi nejčastějším zdravotním problémem, na který předepisuju světelnou terapii Bioptron, jsou bolesti kloubů, především pak kolen, ramen a kotníků. Jedná se jak o sportovce, tak obézní lidi, kteří díky své nadměrné váze také extrémně přetěžují své klouby. Bioptron se mi osvědčil také při odstraňování bolestí krční páteře, kterou dnes už trpí i osmnáctiletí mladí lidé, zejména kvůli dlouhému vysedávání u počítače a před televizí," říká Michael McNamara. Navíc jako lékař se snaží nepředepisovat léky na vysoký krevní tlak nebo snížení cholesterolu a svým klientům nejčastěji doporučuje 6 rad. Chcete vědět, jaké to jsou rady?

více»

MUDr. Jarošová: Světelná terapie Bioptron přináší pacientům úlevu a naději na zlepšení zdravotního stavu

21092011406.jpg

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Hanou Jarošovou z Bioregeneračního a rehabilitačního centra v Říčanech o použití bioptronové lampy v praxi. Jak sama říká, "Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že světelná terapie opravdu funguje! Pokud je někdo hodně nemocný, doporučuju lampu Bioptron koupit."

více»

Mgr. Markéta Koutná: Účinky bioptronové lampy ocení jak nemocní, tak zdraví

DSC_0537.JPG

Rozhovor s Mgr. Koutnou z Interního oddělení Strahov Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která dříve působila i v Poradně pro léčbu rány, KARIM 1. LF UK, Všeobecné fakultní nemocnice Praha, o využití světelné terapie Bioptron od společnosti Zepter International.

více»
Počet komentářů: 0
15.06.2012

Světelná terapie je vhodnou součástí komplexní léčby

DSC_5355.JPG

Rozhovor o světelné terapii Bioptron s prof. MUDr. Petrem Havránkem, CSc., přednostou Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK, Thomayerovovy nemocnice.

více»
Počet komentářů: 0
14.02.2012

Světelná terapie usnadňuje hojení

MUDr._Ptáček.jpg

Zeptali jsme se porodníka a gynekologa MUDr. Miloslava Ptáčka, jak využívá biolampu Bioptron ve své praxi a také na jeho zkušenosti s fototerapií: "Léčbu bioptronovou lampou bych doporučil každému, kdo ji potřebuje. Skvělé využití nachází světelná terapie zejména v oblasti prevence před striemi nebo při léčení všech druhů jizev obecně či popraskaných bradavek."

více»

Bioptron na 4. světovém kongresu Voice v Soulu

mimi-rostep-clanek.jpg

Světelná terapie Bioptron jako součást pooperační péče při odstraňování rozštěpu rtu u novorozenců.

více»

Světelná terapie Bioptron: vhodná nejen pro vrcholové sportovce

pan-Burian-04.jpg

O účincích světelné terapie Bioptron vím asi deset let. Aktivně ale bioptronovou lampu využívám až od poloviny září 2010, kdy se skvěle osvědčila v rámci doplňkové léčby našich stříbrných basketbalistek na mistrovství světa.

více»
Počet komentářů: 0
01.03.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»