Novinky Zepter pomáhá Dobré zkušenosti Akce

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

thion_krajina.jpg

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venku? A to v uzavřených prostorách strávíme 90 % svého života. 

více»
Počet komentářů: 0
05.10.2016

Zepter partnerem VIZE 97 v boji proti rakovině

IMG_1893_481.jpg

Společnost Zepter International v letech 2014 a 2015 významně podpořila Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Jako generální partner podpořila jeden z jejích nejvýznamnějších programů: Včasná diagnóza a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku. Spojení obou partnerů je logické. Zepter dlouhodobě podporuje zdravý životní styl prostřednictvím zdravého vaření a stravování, tím pomáhá v prevenci tohoto závažného onemocnění.

Přečtěte si více o partnerství Zepter a Nadace VIZE 97 z let 2014 a 2015 níže.

více»
Počet komentářů: 0
18.09.2014

Omalovánky první pomoci Českého červeného kříže

Omalovanky.jpg

Společnost Zepter se opět zapojila do spolupráce s Českým červeným křížem, tentokrát v oblasti první pomoci. Formou inzerce podpořila realizaci již třetího edičního titulu, který je součástí celorepublikového projektu Českého červeného kříže – Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých. Předchozí dva projekty byly určeny pro starší děti a mládež. Aktuální ediční titul – Omalovánky první pomoci – je určen pro naše nejmenší. Omalovánky mají děti nejen pobavit, ale také je seznámit zábavnou formou s poskytováním první pomoci.

více»
Počet komentářů: 0
18.03.2014

I v roce 2013 jsme podpořili Fond ohrožených dětí částkou 120 000 Kč

klokan2.JPG

Už od roku 2006 je společnost Zepter International ČR stabilním a spolehlivým partnerem Fondu ohrožených dětí, jehož činnost je zaměřena na sociální a právní ochranu týraných a zneužívaných dětí a na podporu náhradní rodinné péče v těch případech, kde není možné „uzdravení“ vlastní rodiny. Nejinak tomu bylo i v uplynulém roce 2013, kdy jsme Fond ohrožených dětí opět podpořili částkou 120 000 Kč.

více»
Počet komentářů: 0
14.01.2014

Darovali jsme seniorům Bioptron Pro 1

_MG_7122.jpeg

Zepter International opět pomáhal prostřednictvím občanského sdružení Život 90. Tentokrát se zaměřil na Odlehčovací pobytové a rehabilitační centrum Domu Portus na Praze 1.

více»
Počet komentářů: 0
02.10.2013

Zepter daroval lampu Bioptron Pro 1 nemocnému Janu Kubátovi

DSC_0085.JPG

Jan Kubát je jednadvacetiletý chlapec, kterému byla po komplikovaném porodu diagnostikována dětská mozková obrna s postižením všech čtyř končetin. Díky svému postižení trpí silnými svalovými křečemi a spasmy (stav, kdy dlouhodobě dochází k nadměrnému a velmi bolestivému stahu kosterní nebo hladké svaloviny). Lékařem předepsané léky a masti ale úlevu od bolesti nepřinesly. Proto se Janova matka rozhodla hledat jiné řešení. Bohužel vzhledem k vysokým nákladům, které si žádá nepřetržitá péče, si zakoupení bioptronové lampy rodina nemohla dovolit.

více»
Počet komentářů: 0
23.09.2013

Zepter daroval čističku vzduchu Sportovnímu Klubu Jedličkova ústavu

61_Praha_d__tem_2013.JPG

V Praze na Václavském náměstí se v neděli 1. září konal již 3. ročník kulturně-bezpečnostní a charitativní akce Praha dětem 2013, mezi jejíž tradiční partnery patří také společnost Zepter International. Děti se na této akci mají možnost setkat s profesionály z řad policie, hasičů i záchranné služby, využít nejrůznější atrakce, soutěže, autogramiády nebo dopravní hřiště. Nechyběla sponzorská podpora ve prospěch dětských domovů, nadací či spolků.

více»
Počet komentářů: 0
11.09.2013

Podpořili jsme Občanské sdružení Život 90

DSC_7781.JPG

Posláním Občanského sdružení Život 90 je prohlubovat kvalitu života celé společnosti tím, že přispěje svou humanitární činností k řešení specifických problémů seniorů, umožní jim aktivně a smysluplně žít v jejich vlastním domově tak dlouho, jak je to jen možné, a provází je podzimem života tak, aby i jejich stáří plynulo důstojně.

více»
Počet komentářů: 0
09.09.2013

Pomohli jsme povodní postižené pražské ZOO

ZOO_pametni_listina.jpg

Na začátku června se po jedenácti letech přihnala do pražské zoo opět velká voda, která poničila zejména expozice umístěné ve spodní části. Protože osud naší nejznámější zoologické zahrady není společnosti Zepter International lhostejný, věnovali její zaměstnanci na začátku července částku 10 000 Kč na povodňové konto Zoo Praha „Povodeň 2013“. Věříme, že tento dar přispěje svým dílem k odstranění napáchaných škod a brzkému návratu zvířat do jejich stálých expozic.

více»
Počet komentářů: 0
08.07.2013

Podpořili jsme věcným darem Český červený kříž

DSC_5352.JPG

Společnost Zepter International darovala Českému červenému kříži výrobky v hodnotě 175 251 Kč. Jednalo se o produkty programu Home Art - celkem 221 kusů - například pánve, nádoby na vaření, talíře, příbory, mísy, čajové šálky, sklenice na vodu nebo indukční plotýnku. Věcný dar si ve čtvrtek 27. června oficiálně převzali z rukou obchodního ředitele programu Home Art Petra Havla a Mgr. Miroslavy Jirůtkové z Českého červeného kříže zástupci Dětské léčebny Ch. G. Masarykové v Bukovanech a Azylového domu pro matky s dětmi ve Svitavách.

více»
Počet komentářů: 0
02.07.2013

Zepter pomohl obnovit trasu českých turistů

dendobra.JPG

Zaměstnanci společnosti Zepter International se v úterý 28. května zúčastnili dobrovolnické akce "Den dobra", jejímž cílem byla pomoc při obnově první značené trasy Klubu českých turistů z roku 1889. Spolupráce s touto tradiční organizací byla zvolena z důvodu, že její poslání je velmi blízké misi zdraví a krásy, tedy šířit zdravý životní styl.

více»
Počet komentářů: 0
03.06.2013

Zepter pomáhá nemocným dětem

P6050052.JPG

Společnost Zepter International pomáhá svými výrobky v rámci mise zdraví a krásy zlepšovat život nejen milionům lidí po celém světě, ale není jí lhostejná ani kvalita života dětí, které trpí vážnými zdravotními komplikacemi. Proto se rozhodla zapojit do projektu Občanského sdružení Život dětem s názvem "Troška navíc na pomoc stačí", jehož patronem je uznávaný a oblíbený režisér Zdeněk Troška.

více»
Počet komentářů: 0
31.05.2013

Sestra roku 2011: Světelná terapie pomáhá zmírňovat bolestivé stavy

IMG_1497.JPG

Paní Helena Nosková, zdravotní sestra pro domácí hospicovou péči v Hospicovém hnutí – Vysočina, o. s., je držitelkou ocenění Sestra roku 2011. Společnost Zepter International byla partnerem této akce a paní Helena Nosková od nás obdržela biolampu Bioptron Pro 1. Zeptali jsme se proto paní Noskové na její vlastní zkušenosti se světelnou terapií.

více»

Čističku vzduchu jsem vybrala na základě doporučení lékaře

DSC_5628.JPG

Na podzim loňského roku věnovala společnost Zepter International Domu seniorů v Praze Michli čističku vzduchu Therapy Air iOn. Uplynulo několik měsíců a nás opět zajímalo, jak jsou s čističkou vzduchu spokojeni.

více»
Počet komentářů: 0
23.04.2013

Bioptron Pro 1 pomáhá v Domově Raspenava

DSC_9416.JPG

Společnost Zepter International v loňském roce věnovala Domovu Raspenava biolampu Bioptron Pro 1. Protože nás zajímalo, jak jsou s darem spokojeni, zeptali jsme se Hany Sochové, všeobecné zdravotní sestry z Domova Raspenava na její zkušenosti: "Bioptronovou lampu využíváme u vybraných starších klientů, a to zejména k léčbě bolesti zad, kloubů, akné, bolavých zubů atp. Hlavně ji ale používáme na léčbu problémů s kůží."

více»
Počet komentářů: 2
04.04.2013

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»