Katalog O nádobí Masterpiece Recepty Nejčastější otázky Zdravé vaření Spokojení zákazníci Rady odborníků

Spokojení zákazníci

Jana Honsová: Díky vakuování jsem tahala dobroty jako kouzelník z klobouku

Cocos_Keeling_v_Indick_m_oce_nu_-_p_ist_li_jsme_po_dlouh__plavb__z_Indon_sie___erstv__kol__.JPG

S manželem Otakarem obeplula Jana Honsová celý svět. Na volném moři společně strávili celkem 6 let a málokdo by si pomyslel, že jejich dobrodružství začalo až odchodem do důchodu. Jana Honsová je současně zákaznicí společnosti Zepter, a proto nás velmi potěšilo, když souhlasila s rozhovorem, ve kterém mimojiné popisuje své zkušenosti s vakuováním potravin v systému VacSy, které bylo při jejich cestování po světě naprosto nezbytnou součástí. Svářečka sáčků VacSy s nimi na plachetnici uplula ze Švédska na Martinik přes 37 121 námořních mil a ani jednou je nezklamala.

více»

Martin Zounar: Zdraví je pro mne to nejdůležitější

IMG_4714_44.jpg

Pro herce Martina Zounara je vaření koníčkem, už jako malý kluk doma rád vařil s maminkou. Před několika lety také často moderoval TV pořady o vaření. Přečtěte si rozhovor, ve kterém popisuje nejen svůj herecký život seriálové hvězdy, ale i své zkušenosti s vařením. A na závěr jako bonus - recept na vepřovou panenku podle Martina Zounara pouze pro majitele nádobí Zepter!

více»
Počet komentářů: 0
09.06.2015

Zepter opět získal ocenění nejlepších značek Czech Superbrands 2015

bnr_SBrands_4_3.jpg

Společnost Zepter International letos slaví 25 let na českém trhu a zároveň obhájila prestižní titul Czech Superbrands pro rok 2015. Ocenění získala v kategorii „Málé domácí spotřebiče & vybavení pro kuchyni“. O vítězích opět rozhodli čeští spotřebitelé společně s odbornou porotou Brand Council složené ze 14 nezávislých odborníků programu Czech Superbrands.

více»
Počet komentářů: 0
20.02.2015

S manželem pojedeme někam k moři

Pargacova.JPG

Paní Miloslava Pargačová se stala v pořadí již třetí výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Pro paní Pargačovou to byl prý ten nejkrásnější dárek k jejím kulatým narozeninám. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 20.11.2014 v příjemné a pohostinné atmosféře u manželů Pargačových. Předání zajistil pan Vlastimil Konečný, regionální obchodní ředitel Zepter Home Care. Výherkyně je současně dlouholetou zákaznicí společnosti Zepter, a proto jsme jí položili pár otázek:

více»

Asi to bude dámská jízda

Solnickova_01.jpg

Paní Milena Solničková se stala v pořadí již druhou výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 14.8.2014 v pražské pobočce Zepter Na Šafránce. Výhru předala paní Vladislava Křivánková, obchodní manažerka Zepter Home Art.

více»
Počet komentářů: 0
19.08.2014

Nové nádobí Masterpiece přináší obrovskou úsporu času

IMG_1002.jpg

Na začátku listopadu 2013 byla slavnostně v České republice uvedena na trh nová řada nádobí Masterpiece Smart Line a také revoluční koncept SmartLife. V rozhovoru s paní Amalií Azlenovou vám přinášíme první reakce jak zákazníků, tak obchodních konzultantů společnosti Zepter. Sama paní Azlenová, která je dlouholetou manažerkou společnosti Zepter International, o nádobí Masterpiece SmartLine říká: „Nádobí Masterpiece Smart Line je inteligentní nádobí, které nám slouží, a je určeno pro lidi, kteří chtějí žít život na sto procent.“ A jaké další přednosti přináší nové nádobí svým uživatelům…? Více se dozvíte v rozhovoru.

více»
Počet komentářů: 0
15.05.2014

Vaření se Syncro-Clikem je rychlé a zcela bez tuku

DSC_0069_1.JPG

„Vaření se Syncro-Clikem přináší úsporu nejen času a energie, ale je navíc zdravější a absolutně bez tuku. V kombinaci s indukční plotýnkou představuje vaření se Syncro-Clikem jednoznačně nejrychlejší způsob přípravy jídla,“ shrnuje Jan Vojáček společně se svým vnukem Radkem výhody vaření s tlakovou poklicí Syncro-Clik.

více»
Počet komentářů: 0
25.03.2014

MixSy zastane v naší kuchyni všechnu práci

DSC_0101.JPG

„MixSy je vynikající. V naší kuchyni nepoužíváme žádný jiný mixér, protože mixSy je multifunkční a zastane všechnu práci. Využíváme ho na tolik věcí, že je ani sami pořádně neumíme vyjmenovat. Dobře se ovládá, je jednoduchý na obsluhu a jsou za ním vidět výsledky,“ říká Jan Vojáček na adresu kuchyňského pomocníka od společnosti Zepter International.

více»
Počet komentářů: 0
25.02.2014

Tyčový mixér mixSy jsem si ihned oblíbila

DSC_2037.JPG

Mixér mixSy je ideální kuchyňský pomocník se širokou škálou použití. Přesvědčila se o tom i paní Petra Králová, která mixSy vyhrála v soutěži o Zepter výrobky, která v listopadu 2013 proběhla v pořadu Prostřeno na TV Prima. „Dokud jsem mixér mixSy neměla, tak jsem si ani neuvědomovala, jak moc mi v kuchyni takový pomocník chybí. Dnes si říkám, jak jsem bez něj mohla tak dlouho vydržet. Až s jeho používáním jsem zjistila, že umí naprosto všechno. Nemusím mít robot s deseti nástavci, protože mixSy ho plně zastoupí. Navíc má ideální velikost, takže je vždy po ruce,“ říká paní Petra Králová o svých zkušenostech s mixSy. A k čemu konkrétně ho používá? To se dozvíte v rozhovoru, který jsme pro vás připravili.  

více»
Počet komentářů: 0
28.01.2014

S nádobím Zepter vždy uvaříme chutně, rychle a zdravě

DSC_0009.JPG

Co přináší vaření v Zepter nádobí, jak se udržuje, jaká jídla si v něm nejčastěji připravují a jak chutná zelenina připravená v páře? Tyto a mnoho dalších otázek jsme položili manželům Vojáčkovým ze Židlochovic, kterým s odpovídáním pomáhal jejich vnuk Radek. Všichni se shodli, že „…jakékoli jídlo připravené v parních košících je dobré. Příprava jídla v páře za pomoci parních košíků přinesla do naší kuchyně doslova revoluci.“ Přečtěte si celý rozhovor shrnující více než tříleté zkušenosti manželů Vojáčkových s nádobím Zepter Masterpiece.

více»
Počet komentářů: 0
17.12.2013

Kateřina Winterová: Nádobí Zepter v sobě spojuje kvalitu a funkčnost

_MG_7229.jpg

„Výrobky Zepter znám už hodně dlouho. Především nádobí, které je úžasné a vyrobené z velmi kvalitního materiálu. Oblíbily si ho jak moje babička, tak maminka. Já sama jsem v něm dlouho vařila „klasickým“ způsobem, ale díky Lindě Rybové, se kterou jsme dobré kamarádky a která ráda vaří na Zepter způsob a strašně si to pochvaluje, jsem objevila ten pravý rozměr Zepter nádobí a výhody zdravého vaření v nich,“ říká herečka a moderátorka Kateřina Winterová. Přečtěte si rozhovor s touto populární herečkou, v kterém nám prozradila i svůj názor na zdravý životní styl.

více»
Počet komentářů: 0
11.11.2013

Zepter nádobí a indukce je ideální kombinace pro rychlé a zdravé vaření

DSC_5841.JPG

Vaření v nádobí Zepter přináší paní MUDr. Evě Drápelové nejen výraznou časovou úsporu, ale také dobrý pocit, že udělala něco pro svoje zdraví a zdraví členů své rodiny. Kombinace nádobí Zepter a indukční plotýnky je podle ní ta nejideálnější kombinace pro rychlou a zdravou přípravu jídla. Vynachválit si nemůže ani další Zepter výrobky, jako je mixér mixSy a vakuový systém vacSy pro uchovávání potravin, které jí spolehlivě slouží už mnoho let.

více»
Počet komentářů: 0
20.09.2013

S vacSy jsme snížili náklady na jídlo o polovinu

DSC_9416.JPG

Koupě systému vacSy k vakuovému uchovávání potravin se podle Marka Šmídovce rozhodně vyplatí. „Díky vacSy jsme snížili náklady na jídlo téměř o 50 %. Dříve jsme týdně utráceli za větší nákup kolem 1600 Kč a teď, když potraviny a hotové jídlo vakuujeme, to je kolem 800 Kč,“ vypočítává úspory v rodinném rozpočtu Marek Šmídovec.

více»
Počet komentářů: 0
16.09.2013

Na prezentace společnosti Zepter ráda chodím opakovaně

DSC_4453.JPG

"Prezentace Zepter jsou postavené na základních atributech, jako je zdraví, ekonomika vaření a praktické rady pro využití všech benefitů, které výrobky Zepter svým uživatelům nabízejí. Jsou pro mě zdrojem zajímavých, kvalitních a praktických informací. Reprezentanti jsou velmi kvalifikovaní a spolehliví", říká Emanuela Doudová, dlouholetá zákaznice Zepter.

více»
Počet komentářů: 0
13.09.2013

Přesvědčila nás praktičnost vacSy

DSC_2076.JPG

Už více než šestnáct let používají Taušovi systém vacSy k uchovávání mnoha různých druhů potravin, jako jsou sýry, sušené houby, ořechy, maso nebo mletá káva. Přesvědčila je nejen praktičnost tohoto výrobku, ale také finanční úspory, které přináší. S vacSy je vyhazování zkažených potravin do popelnice minulostí.

více»
Počet komentářů: 0
12.08.2013

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»