Katalog Využití v praxi Máte doma alergika? Spokojení zákazníci Rady odborníků

Máte doma alergika?

Tuttosteamy - pára je na úklid nejlepší volbou!

steam_cleaning.jpg

Pára je dokonalou zbraní pro přirozenou dezinfekci. Důmyslný systém parního čištění Tuttosteamy při čištění a žehlení používá pouze přírodní síly páry bez škodlivých chemikálií. Novinka Tuttosteamy nabízí nejrychlejší a nejzdravější způsob čištění. Rozpouští i tu nejodolnější nečistotu a odstraňuje ji z jakéhokoli povrchu, dokonce i z čalounění a skla.

více»
Počet komentářů: 0
20.05.2014

Therapy Air iOn: zdravý vzduch pro děti i učitele

IMG_5884.JPG

V mateřské škole a Speciálně pedagogickém centru Jihlava mají celkem 14 čističek vzduchu Therapy Air iOn, které jsou umístěny ve všech třídách a v pohybové místnosti. "Určitě bychom doporučili čističky do škol, protože pomáhají dětem. Děti jsou zdravější a díky ionizaci i spokojenější. Riziko opakovaného přenosu infekcí se snížilo. Pedagogové mají nižší nemocnost a to vše jsou zásadní důvody pro aktivní užívání čističek ve škole."

více»

Čistička vzduchu je dobrou prevencí proti alergenům

DSC_3987.JPG

"Důležité je především pravidelně vysávat prach kvalitním vysavačem a utírat nábytek vlhkým hadříkem. Velmi pomáhá i čistička vzduchu. Sama ji mám ve své ordinaci už od té doby, co se na našem trhu začaly prodávat, a také ji doporučuju svým pacientům." říká alergoložka a imunoložka, MUDr. Blanka Haindlová. Přečtěte si rozhovor o rostoucím počtu alergických onemocnění a také o tom, jak těmto onemocněním předcházet.

více»
Počet komentářů: 0
22.04.2013

Gábina Partyšová: Čistička vzduchu Therapy Air iOn pomohla zlepšit zdravotní stav mého syna

DSC_2365.JPG

Oblíbená televizní moderátorka Gábina Partyšová si na doporučení pořídila čističku vzduchu Therapy Air iOn od společnosti Zepter International. Jak je s ní spokojená? Dozvíte se v rozhovoru, který nám poskytla.

více»

Čistička vzduchu Therapy Air iOn přináší zdraví a svěžest

IMG_2368.JPG

Rozhovor s Bc. Gabrielou Rumíškovou z Odborného léčebného ústavu Metylovice - Moravskoslezské sanatorium o zkušenostech s čističkou vzduchu Therapy Air iOn.

více»

Zepter spolupracuje s Českou iniciativou pro astma

alergie.jpg

Světová zdravotnická organizace tvrdí, že alergie se každým rokem vyskytují u stále většího počtu lidí. Většina z nás tráví až 90 % svého života uvnitř bytů a budov, kde je vzduch překvapivě často více znečištěn než venku. Ve vnitřním prostředí je totiž mnohem vyšší koncentrace látek, které mohou škodit lidskému organismu - jde především o prachové částice, dráždivé látky, roztoče, chemikálie, tabákový kouř, vzdušné plísně a pyl.

Více informací o alergii a astmatu se dozvíte na internetových stránkách www.pylovasluzba.cz, jejichž partnerem je společnost Zepter International. Mimo jiné na nich také najdete i aktuální pylové zpravodajství.

více»
Počet komentářů: 0
04.08.2011

Prach, hrozba pro naše zdraví

Dust_bunnies.jpg

Naše domácnosti jsou jako pevnosti bránící naši pohodu, pokladnice strážící naše nejkrásnější chvíle. Ale dá se to říci o každé domácnosti? Pouze čistý domov může být bezpečným místem pro život. Proto usilujeme o jejich čistotu.

více»
Počet komentářů: 0
27.03.2011

Čistý vzduch pro váš domov

background_02.jpg

Se znepokojením posloucháme zprávy našich meteorologů o překračování limitů škodlivin v ovzduší zejména v Moravskoslezském a Ústeckém kraji. Ale v každém městě najdeme místa, která nás vystavují působení škodlivin. Tmavé puntíky na mapě označují místa s nejvyšším znečištěním ovzduší. Kvalita vzduchu je tam nejhorší.

více»
Počet komentářů: 0
03.03.2011

Therapy Air® Plus: účinná prevence proti chřipce

Therapy_Air_Plus_náhled_1.jpg

Chřipka představuje pro astmatiky, alergiky a jedince s oslabeným imunitním systémem vážné nebezpečí pro jejich zdraví. Protože se většina lidí nakazí touto nemocí v uzavřených prostorech, kde je navíc velmi často vzduch znečištěn o prachové částice, cigaretový kouř, roztoče, pyl atp., vyvinula společnost Zepter International čističku vzduchu Therapy Air® Plus.

více»
Počet komentářů: 0
19.01.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»