Katalog O světelné terapii Spokojení zákazníci Nejčastější otázky BIOPTRON v rukách odborníků

Spokojení zákazníci

Trápí Vás „citlivá pleť“ a její časté začervenání?

Citlivá pleť má mnoho symptomů, mezi které nejčastěji patří svědění, pálení, štípání, vysušení a v neposlední řadě zmíněné začervenání pokožky a to nejen v oblasti tváře.

více»

Moc rád bych letěl někam za sluníčkem

Pilat_03.jpg

Pan Miloš Pilát se stal v pořadí již čtvrtým výhercem zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Z výhry měl obrovskou radost. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 26. 2. 2015 v pražském hotelu Olšanka. Poukaz předala paní Taťána Flaxová, regionální obchodní ředitelka Zepter Medical. Chtěli byste vědět, jak si pan Pilát představuje dovolenou snů? Čtěte dále v rozhovoru.

více»
Počet komentářů: 0
01.04.2015

Díky Bioptronu se mohu dceři opět věnovat naplno

Vicenova_2.jpg

Paní Vicenovou začaly na konci těhotenství trápit silné bolesti rukou. Když nepomohlo protahování ani cvičení, obrátila se po čase na svého gynekologa a praktickou lékařku. Vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství jí ale bylo doporučeno, aby přišla až po porodu. Před mateřskou dovolenou pracovala paní Vicenová 10 let v kanceláři jako bankovní úřednice.

více»
Počet komentářů: 0
19.01.2015

S manželem pojedeme někam k moři

Pargacova.JPG

Paní Miloslava Pargačová se stala v pořadí již třetí výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Pro paní Pargačovou to byl prý ten nejkrásnější dárek k jejím kulatým narozeninám. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 20.11.2014 v příjemné a pohostinné atmosféře u manželů Pargačových. Předání zajistil pan Vlastimil Konečný, regionální obchodní ředitel Zepter Home Care. Výherkyně je současně dlouholetou zákaznicí společnosti Zepter, a proto jsme jí položili pár otázek:

více»

Rodina rozhodla, že pojedeme poprvé k moři

VZH2014_Vlk_1.jpg

Tobiáš Vlk se stal výhercem hlavní ceny zájezdu za 50 000 Kč v 1. čtvrtletní hře Velké Zepter hry 2014 – Dovolená snů. Slavnostní předání voucheru od CK FIRO-tour se uskutečnilo dne 14.5.2014 v prostorách ostravské pobočky Zepter. Výhru osobně předala paní Amalie Azlenová, regionální obchodní ředitelka Zepter Home Art. Přečtěte si v rozhovoru, jaké byly první reakce šťastného výherce a jaké má osobní zkušenosti s výrobky Zepter.

více»
Počet komentářů: 0
28.05.2014

Michael McNamara: Protizánětlivý účinek terapie Bioptron nabízí účinnou prevenci i léčbu

mcnamara2.jpg

Michael McNamara, M.D., je lékařem a současně zakladatelem lékařské kliniky LifeCheck v Monte Carlu. "Asi nejčastějším zdravotním problémem, na který předepisuju světelnou terapii Bioptron, jsou bolesti kloubů, především pak kolen, ramen a kotníků. Jedná se jak o sportovce, tak obézní lidi, kteří díky své nadměrné váze také extrémně přetěžují své klouby. Bioptron se mi osvědčil také při odstraňování bolestí krční páteře, kterou dnes už trpí i osmnáctiletí mladí lidé, zejména kvůli dlouhému vysedávání u počítače a před televizí," říká Michael McNamara. Navíc jako lékař se snaží nepředepisovat léky na vysoký krevní tlak nebo snížení cholesterolu a svým klientům nejčastěji doporučuje 6 rad. Chcete vědět, jaké to jsou rady?

více»

Sanja Vranic: Bioptron MedAll je nový standard v péči o zdraví

IMG_8847.jpg

V sobotu 8. února byl na na český trh oficiálně uveden nový model celosvětově nejoblíbenějšího přístroje světelné terapie Bioptron, který nese název MedAll. Do Prahy ho přijela osobně představit Sanja Vranic, mezinárodní brand ředitelka programu Medical. Využili jsme této příležitosti a zeptali se za vás nejen na to, jak vznikal MedAll, ale také na nové indikace a jeho využití. A proč je podle Sanji Vranic terapie Bioptron tak výjimečná? Více se dozvíte v rozhovoru.

více»

Světelná terapie Bioptron je malý zázrak

DSC_7297.JPG

Světelná terapie Bioptron je podle paní Stanislavy Bártové malý zázrak, který účinně pomáhá při mnoha zdravotních problémech, jako jsou chronické bolesti, opary, rýma, afty… Díky pozitivním účinkům polarizovaného světla Bioptron nemusel syn paní Bártové podstoupit nepříjemnou operaci zduřelé nosní a krční mandle.

více»
Počet komentářů: 0
01.10.2013

Bioptronovou lampu vozíme i na dovolenou!

DSC_2058.JPG

Bolavá kyčel, řezné rány, vykloubený malíček, tenisový loket nebo rýma…, nejen s tím si umí světelná terapie poradit. Přečtěte si, jaké má zkušenosti s bioptronovými lampami Bioptron Pro 1 a Compact III pan Ing. Zbyněk Tauš z Prahy. 

více»
Počet komentářů: 0
09.08.2013

Kateřina Baďurová: S bioptronovou lampou se setkávám od začátku své sportovní kariéry

DSC_4506.JPG

Kateřina Baďurová, česká rekordmanka ve skoku o tyči, ze své vlastní zkušenosti ví, jak je pro vrcholové sportovce důležitá regenerace. V jejím průběhu využívají čeští sportovci s úspěchem také světelnou terapii Bioptron jako jeden z podpůrných prostředků. Zeptali jsme proto jedné z nejúspěšnějších českých tyčkařek na její zkušenosti s bioptronovou lampou.

více»
Počet komentářů: 0
02.07.2013

Sestra roku 2011: Světelná terapie pomáhá zmírňovat bolestivé stavy

IMG_1497.JPG

Paní Helena Nosková, zdravotní sestra pro domácí hospicovou péči v Hospicovém hnutí – Vysočina, o. s., je držitelkou ocenění Sestra roku 2011. Společnost Zepter International byla partnerem této akce a paní Helena Nosková od nás obdržela biolampu Bioptron Pro 1. Zeptali jsme se proto paní Noskové na její vlastní zkušenosti se světelnou terapií.

více»

Václav Krž: Bioptron Compact III mi zlepšuje zdraví a šetří peníze

BCT_BCIII_Still2.jpg

Pan Václav Krž zakoupil v roce 2009 lampu Bioptron Compact III včetně barevné terapie od společnosti Zepter. Od té doby ji denně využívá ke zmírnění svých zdravotních potíží - artrózy kolenních kloubů, astmatu, chronické rýmy nebo při nachlazení. "Před třemi roky jsem náhle onemocněl ischiasem levé končetiny. Celkem 3krát jsem využil nabídky léčby laserem v ceně 100 Kč za jedno sezení, ale žádnou úlevu jsem nepociťoval. Proto jsem se pokusil použít světelnou terapii, a to v tomto konkrétním případě 10 minut modrý filtr a 1 minutu červený. Tento postup jsem pravidelně po několik dnů opakoval po celé délce levé končetiny od základní čakry až ke kotníku levého chodidla. Po každém ukončení procedury jsem pocítil částečnou úlevu a postupně se mi takto podařilo se ischiasu zcela zbavit."

více»

Bioptron Pro 1 pomáhá v Domově Raspenava

DSC_9416.JPG

Společnost Zepter International v loňském roce věnovala Domovu Raspenava biolampu Bioptron Pro 1. Protože nás zajímalo, jak jsou s darem spokojeni, zeptali jsme se Hany Sochové, všeobecné zdravotní sestry z Domova Raspenava na její zkušenosti: "Bioptronovou lampu využíváme u vybraných starších klientů, a to zejména k léčbě bolesti zad, kloubů, akné, bolavých zubů atp. Hlavně ji ale používáme na léčbu problémů s kůží."

více»
Počet komentářů: 2
04.04.2013

Děkovný dopis od zákaznice panu Philipu Zepterovi

Přečtěte si děkovný dopis od naší spokojené zákaznice, který poslala prezidentovi společnosti Zepter International panu Philipu Zepterovi. Paní Bartové tímto velice děkujeme za dopis i za přání.

více»
Počet komentářů: 0
24.10.2012

MUDr. Jarošová: Světelná terapie Bioptron přináší pacientům úlevu a naději na zlepšení zdravotního stavu

21092011406.jpg

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Hanou Jarošovou z Bioregeneračního a rehabilitačního centra v Říčanech o použití bioptronové lampy v praxi. Jak sama říká, "Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že světelná terapie opravdu funguje! Pokud je někdo hodně nemocný, doporučuju lampu Bioptron koupit."

více»

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»