Katalog Využití v praxi Máte doma alergika? Spokojení zákazníci Rady odborníků

Spokojení zákazníci

S manželem pojedeme někam k moři

Pargacova.JPG

Paní Miloslava Pargačová se stala v pořadí již třetí výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Pro paní Pargačovou to byl prý ten nejkrásnější dárek k jejím kulatým narozeninám. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 20.11.2014 v příjemné a pohostinné atmosféře u manželů Pargačových. Předání zajistil pan Vlastimil Konečný, regionální obchodní ředitel Zepter Home Care. Výherkyně je současně dlouholetou zákaznicí společnosti Zepter, a proto jsme jí položili pár otázek:

více»

S párou uklidím vždy dokonale

DSC_2091.JPG

Moderní domácnost vyžaduje moderní a výkonné pomocníky pro úklid, kteří nejen snadno odstraní všechny nečistoty, ale také maximálně celý proces úklidu urychlí a usnadní. Jedním z takových pomocníků je bez pochyby i Tuttoluxo 6SB. „Protože jsem v oblasti úklidu lehce pokrokový typ, vytírání rukama mi nesedí. Pokud si můžu něco ulehčit nebo udělat jinak, tak to dělám jinak. Takže jsem hledala něco, co by za mě vytíralo. V parní mopy za 1500 Kč jsem ale neměla moc důvěry. Nápad, že se dá jedním přístrojem vysát a zároveň vytřít, mi přijde úžasný, a proto padla moje volba na Tuttoluxo 6SB. Už druhý úklid s tuttoluxem mě definitivně přesvědčil, že jsem udělala dobrý nákup,“ popisuje svou motivaci k nákupu multifunkčního čisticího systému tuttoluxo paní Kateřina Zouharová. 

více»
Počet komentářů: 1
29.01.2014

Jedna čistička vzduchu je pro nás málo

DSC_6569.JPG

Čistička vzduchu Therapy Air iOn zlepšuje nejen kvalitu vzduchu uvnitř místnosti, kde je umístěna, ale díky ní také nemusíte tak často utírat prach. Potvrdila nám to na základě svých zkušeností i Jana Jiskrová, ředitelka 20. mateřské školy Kladno, která říká: „Přítomnost čističky vzduchu ve třídě lze opravdu poznat. Navíc díky ní se nemusí prach utírat dvakrát denně, ale jen jednou.“

více»
Počet komentářů: 0
06.12.2013

Čím více čističek vzduchu Therapy Air iOn je v bytě, tím lépe

DSC_9389.JPG

„S partnerkou jsme se rozhodli založit rodinu a chtěli jsme, aby naše dítě vyrůstalo ve zdravém prostředí, a proto jsme si pořídili čističku vzduchu Therapy Air iOn," říká Marek Šmídovec. Skutečnou účinnost tohoto přístroje podle něho člověk opravdu ocení mimo jiné při čištění filtrů, když zjistí, kolik prachu, který by se jinak dostal do našich plic, zachytí.

více»
Počet komentářů: 0
17.10.2013

S Tuttoluxem 6S jsem maximálně spokojený

DSC_9342.JPG

Profesionální vystupování reprezentantů společnosti Zepter a jejich představení výrobků na pana Marka Šmídovce zapůsobilo tak, že si s partnerkou kromě Tuttoluxa 6S postupně koupili vacSy, dvě čističky vzduchu Therapy Air iOn a čističku vody Edel Wasser. „Hned první úklid s Tuttoluxem 6S mě přesvědčil o tom, že tento přístroj opravdu umí všechno to, co jsem viděl na prezentaci. Jeho schopnosti nejsou žádný reklamní trik,“ říká spokojený zákazník Marek Šmídovec o multifunkčním čisticím systému Tuttoluxo 6S.

více»
Počet komentářů: 0
26.08.2013

Therapy Air iOn funguje na jedničku

DSC_1983.JPG

„Účinnost Therapy Air iOn je znát nejen na kvalitě vzduchu, ale také na množství prachu při luxování koberců nebo utírání nábytku,“ říká Ing. Zbyněk Tauš o svých zkušenostech s čističkou vzduchu od společnosti Zepter International. Přečtěte si, jaké režimy čištění vzduchu nejčastěji využívá.

více»
Počet komentářů: 0
12.08.2013

Tuttoluxo 6S bylo pro mě jasnou volbou

DSC_3652.JPG

Podle pana Bohumila Kuby je multifunkční čisticí přístroj Tuttoluxo 6S „zlatý pomocník“, který si zaslouží velkou jedničku. Při úklidu mu totiž ušetří nejen spoustu času, ale ochrání také zdraví celé jeho rodiny, protože nemusí používat chemické přípravky. Důkladnou dezinfekci a odstranění nečistot z podlahy nebo čalounění křesla hravě zvládne horká pára. Tuttoluxo 6S je podle něj opravdu kvalitní, důmyslně navržený přístroj, a proto se investice do něj každému vyplatí.

více»
Počet komentářů: 0
17.07.2013

Therapy Air iOn: zdravý vzduch pro děti i učitele

IMG_5884.JPG

V mateřské škole a Speciálně pedagogickém centru Jihlava mají celkem 14 čističek vzduchu Therapy Air iOn, které jsou umístěny ve všech třídách a v pohybové místnosti. "Určitě bychom doporučili čističky do škol, protože pomáhají dětem. Děti jsou zdravější a díky ionizaci i spokojenější. Riziko opakovaného přenosu infekcí se snížilo. Pedagogové mají nižší nemocnost a to vše jsou zásadní důvody pro aktivní užívání čističek ve škole."

více»

Čističku vzduchu jsem vybrala na základě doporučení lékaře

DSC_5628.JPG

Na podzim loňského roku věnovala společnost Zepter International Domu seniorů v Praze Michli čističku vzduchu Therapy Air iOn. Uplynulo několik měsíců a nás opět zajímalo, jak jsou s čističkou vzduchu spokojeni.

více»
Počet komentářů: 0
23.04.2013

Václav Krejčík: Svým klientům doporučuju připravovat zeleninu v páře

DSC_9585.JPG

Václav Krejčík je známým lektorem powerjógy a výživovým specialistou Energy studia. Zeptali jsme se ho proto, jaká jsou jeho doporučení ohledně zdravé životosprávy: "Pro lidi, kteří řeší svou váhu a chtějí hubnout by mělo platit pravidlo: královská snídaně, méně vydatný oběd a o večeři se rozdělit."

více»

Therapy Air iOn vyčistí vzduch v jídelně během minuty

DSC_2128.jpg

Manželé Petrovi si domů pořídili už druhou čističku vzduchu Therapy Air iOn od společnosti Zepter International. Proč? Dočtete se dále v rozhovoru.

více»
Počet komentářů: 0
22.10.2012

Spokojená zákaznice Veronika Richterová o výrobcích Zepter

DSC_2441.JPG

Paní Veronika Richterová je majitelkou kosmetického studia-STUDIO LADY v Praze a současně dlouholetou zákaznicí společnosti Zepter. Během návštěvy v jejím salonu nám ukázala všechny výrobky, které od Zepter používá a poskytla nám tento zajímavý rozhovor.

více»
Počet komentářů: 0
14.09.2012

Gábina Partyšová: Čistička vzduchu Therapy Air iOn pomohla zlepšit zdravotní stav mého syna

DSC_2365.JPG

Oblíbená televizní moderátorka Gábina Partyšová si na doporučení pořídila čističku vzduchu Therapy Air iOn od společnosti Zepter International. Jak je s ní spokojená? Dozvíte se v rozhovoru, který nám poskytla.

více»

Čistička vzduchu Therapy Air iOn přináší zdraví a svěžest

IMG_2368.JPG

Rozhovor s Bc. Gabrielou Rumíškovou z Odborného léčebného ústavu Metylovice - Moravskoslezské sanatorium o zkušenostech s čističkou vzduchu Therapy Air iOn.

více»

Rozhovor s módním návrhářem a designérem Josefem Klírem

jOSEF_kLÍR2.jpg

Josef Klír je jedním z předních českých módních návrhářů a designérů. Zároveň je spokojeným zákazníkem společnosti Zepter - ve svém atelieru používá čističku vzduchu Therapy Air iOn a také multifunkční Tuttoluxo 6S.

více»
Počet komentářů: 0
16.12.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»