Novinky Zepter pomáhá Dobré zkušenosti Akce

Profesionální analýza pleti doporučí kosmetiku na míru přímo pro Vaši pleť

Sarka_1.jpg

Šárka Ullrichová, úspěšná česká herečka známá např. ze seriálu Ulice TV NOVA, vyzkoušela kosmetiku Swisso Logical. Co si o ni myslí a jak se k ní dostala? Přečtěte si vše v rozhovoru níže.

více»
Počet komentářů: 0
29.09.2016

Trápí Vás „citlivá pleť“ a její časté začervenání?

Citlivá pleť má mnoho symptomů, mezi které nejčastěji patří svědění, pálení, štípání, vysušení a v neposlední řadě zmíněné začervenání pokožky a to nejen v oblasti tváře.

více»

TAKÉ VÁS TRÁPÍ NEVZHLEDNÉ STRIE A POKOŽKA TĚLA BEZ VITALITY?

1.jpg

Nejvíce tyto problémy řeší ženy, které rychle zhubly, nebo nastávající maminky.

Jednu nastávající maminku jsme pro vás vybrali. Tyto nepříjemné strie řeší hlavně na problematických partiích zadečku.

více»
Počet komentářů: 0
31.05.2016

Pro boj s celulitidou není pozdě ani ve středním věku. Řekněte i Vy „NE" celulitidě a přivítejte své nové tělo.

image1.PNG

Paní Zuzka, 47 let.

"V mládí jsem měla vždy pevné a pružné tělo bez celulitidy. Aktivně jsem cvičila a pravidelně se stravovala. Po dětech se samozřejmě stav zhoršil a ukázala se „TA“ nepříjemná celulitida, která mě trápí dodnes.

 

více»
Počet komentářů: 0
20.05.2016

Výhry s Zepterem stojí za to!

A16B3574.jpg

Slečna Veronika Černíčková se stala výherkyní hlavní ceny Velké hry Zepter 2015 - Dovolená snů - zájezdu v hodnotě 50 000 Kč. Z výhry měla obrovskou radost. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 30. 3. 2016 v regionální kanceláři společnosti Zepter International ve Zlíně.  Zajímá Vás, jak slečna Veronika získala hlavní cenu? 

Chcete vyhrát letos Vy? Zůčastněte se narozeninové hry a oslavte se společností Zepter 25 let v České republice

Více zde: http://www.zepterhra.cz/

více»
Počet komentářů: 0
17.05.2016

V naší rodině používáme Bioptron všichni

_DUD2567.jpg

Rodina Sadílků nedá dopustit na přístroj Bioptron Pro 1. Syn paní Lenky Sadílkové Lukáš, se narodil s rozštěpem páteře. Lékaři mu dávali minimální šance na přežití, ale s tím se paní Sadílková odmítla smířit. Lukášovi je nyní 22 let a s maminkou – Lenkou Sadílkovou – jsme se shodli na tom, že jediný rozdíl mezi „běžnými“ studenty a Lukášem je vozík. „Přejeme Lukášovi z celého srdce, aby dokončil studia a získal práci v oblasti IT, což je jeho velké přání. Lukáši, všichni od Zepteru Ti drží palce“, doplňuje Monika Hadrabová, obchodní ředitelka Zepter Medical.

Paní Sadílková se s námi v rozhovoru rozhodla podělit o to, jak jejímu synovi přístroj Bioptron pomohl.

více»
Počet komentářů: 0
12.05.2016

Moje pleť je dokonale čistá a září i po náročném sportovním výkonu

eliska_fin.jpg

Eliška, 18letá  studentka architektury je vášnivá sportovkyně a jako každá mladá dívka se chce líbit. Přečtěte si její zkušenosti s řasenkou a jílovou maskou Swisso Logical.

více»
Počet komentářů: 0
20.01.2016

Spojení krásy a zdraví je důležité v každém věku

banner.jpg

Paní Michaela po dobu 3 měsíců pravidelně každé ráno užívala potravinový doplněk ASTAX10 od Zepter a zároveň o pleť pečovala Multiregeneračním krémem a Hydratačním krémem na oční partie z řady Swisso Logical. A s jakým výsledkem? "Nikdy bych nevěřila, že by v boji proti stárnutí mohla být nápomocna také nějaká „pilulka“," říká paní Michaela (50 let, nekuřačka).

více»
Počet komentářů: 0
01.09.2015

Jana Honsová: Díky vakuování jsem tahala dobroty jako kouzelník z klobouku

Cocos_Keeling_v_Indick_m_oce_nu_-_p_ist_li_jsme_po_dlouh__plavb__z_Indon_sie___erstv__kol__.JPG

S manželem Otakarem obeplula Jana Honsová celý svět. Na volném moři společně strávili celkem 6 let a málokdo by si pomyslel, že jejich dobrodružství začalo až odchodem do důchodu. Jana Honsová je současně zákaznicí společnosti Zepter, a proto nás velmi potěšilo, když souhlasila s rozhovorem, ve kterém mimojiné popisuje své zkušenosti s vakuováním potravin v systému VacSy, které bylo při jejich cestování po světě naprosto nezbytnou součástí. Svářečka sáčků VacSy s nimi na plachetnici uplula ze Švédska na Martinik přes 37 121 námořních mil a ani jednou je nezklamala.

více»

Martin Zounar: Zdraví je pro mne to nejdůležitější

IMG_4714_44.jpg

Pro herce Martina Zounara je vaření koníčkem, už jako malý kluk doma rád vařil s maminkou. Před několika lety také často moderoval TV pořady o vaření. Přečtěte si rozhovor, ve kterém popisuje nejen svůj herecký život seriálové hvězdy, ale i své zkušenosti s vařením. A na závěr jako bonus - recept na vepřovou panenku podle Martina Zounara pouze pro majitele nádobí Zepter!

více»
Počet komentářů: 0
09.06.2015

Snažím se vybírat opravdu kvalitní kosmetiku

banner.jpg

"Vím, že v mém věku člověk nemůže chtít zázraky, ale stále velmi ráda hledám a experimentuji při výběru kosmetických přípravků proti stárnutí. Potěšilo mne, že jsem se mohla seznámit s ucelenou kosmetickou řadou La Danza ze Švýcarska a ukázat ostatním ženám tyto úžasné výsledky přímo na své pleti", říká paní Irena (56 let, nekuřačka).

více»
Počet komentářů: 0
22.05.2015

Moc rád bych letěl někam za sluníčkem

Pilat_03.jpg

Pan Miloš Pilát se stal v pořadí již čtvrtým výhercem zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Z výhry měl obrovskou radost. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 26. 2. 2015 v pražském hotelu Olšanka. Poukaz předala paní Taťána Flaxová, regionální obchodní ředitelka Zepter Medical. Chtěli byste vědět, jak si pan Pilát představuje dovolenou snů? Čtěte dále v rozhovoru.

více»
Počet komentářů: 0
01.04.2015

Díky Bioptronu se mohu dceři opět věnovat naplno

Vicenova_2.jpg

Paní Vicenovou začaly na konci těhotenství trápit silné bolesti rukou. Když nepomohlo protahování ani cvičení, obrátila se po čase na svého gynekologa a praktickou lékařku. Vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství jí ale bylo doporučeno, aby přišla až po porodu. Před mateřskou dovolenou pracovala paní Vicenová 10 let v kanceláři jako bankovní úřednice.

více»
Počet komentářů: 0
19.01.2015

S manželem pojedeme někam k moři

Pargacova.JPG

Paní Miloslava Pargačová se stala v pořadí již třetí výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Pro paní Pargačovou to byl prý ten nejkrásnější dárek k jejím kulatým narozeninám. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 20.11.2014 v příjemné a pohostinné atmosféře u manželů Pargačových. Předání zajistil pan Vlastimil Konečný, regionální obchodní ředitel Zepter Home Care. Výherkyně je současně dlouholetou zákaznicí společnosti Zepter, a proto jsme jí položili pár otázek:

více»

Asi to bude dámská jízda

Solnickova_01.jpg

Paní Milena Solničková se stala v pořadí již druhou výherkyní zájezdu v hodnotě 50 000 Kč ve Velké Zepter hře 2014 - Dovolená snů. Slavnostní předání poukazu od CK FIRO-tour proběhlo dne 14.8.2014 v pražské pobočce Zepter Na Šafránce. Výhru předala paní Vladislava Křivánková, obchodní manažerka Zepter Home Art.

více»
Počet komentářů: 0
19.08.2014

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»