Katalog O nádobí Masterpiece Recepty Nejčastější otázky Zdravé vaření Spokojení zákazníci Rady odborníků

Zdravé vaření

PhDr. Iva Málková: Nejvhodnější tepelná úprava je vaření v páře a dušení

M_lkov__mini.JPG

Přečtěte si rozhovor s PhDr. Ivou Málkovou, zakladatelkou společnosti STOB (Stop obezitě).  Cílem společnosti STOB, která sdružuje několik set psychologů, lékařů, dietních sester, cvičitelek a dalších odborníků, je pomáhat obézním lidem zvládat nadbytečné kilogramy.  Ve spolupráci s dalšími odborníky pořádá po celé republice kurzy hubnutí a cvičení, semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Navíc každoročně pořádá spolu se společností Zepter Den zdraví aneb den pro ty, kteří chtějí žít zdravěji a zbavit se nadbytečných kilogramů.

více»
Počet komentářů: 0
12.11.2015

MUDr. Štěpán Suchánek: Čím máte kvalitnější nádobí, tím lze stravu připravovat zdravěji

4H7B6167_orez.jpg

MUDr. Štěpán Suchánek působí na oddělení gastronterologie, hepatologie a metabolismu Ústřední vojenské nemocnice v Praze Střešovicích. Gastroenterologie a hepatologie jsou části interní medicíny, které se zabývají chorobami jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva, slinivky břišní, jater a žlučových cest. Jako odborníka na rakovinu tlustého střeva a konečníku jsme se ho zeptali na otázky spojené se stravováním a přípravou potravin, hlavní příčiny výše zmiňovaného onemocnění. Přečtěte si v rozhovoru i jeho další doporučení.

více»
Počet komentářů: 0
11.09.2015

Jana Honsová: Díky vakuování jsem tahala dobroty jako kouzelník z klobouku

Cocos_Keeling_v_Indick_m_oce_nu_-_p_ist_li_jsme_po_dlouh__plavb__z_Indon_sie___erstv__kol__.JPG

S manželem Otakarem obeplula Jana Honsová celý svět. Na volném moři společně strávili celkem 6 let a málokdo by si pomyslel, že jejich dobrodružství začalo až odchodem do důchodu. Jana Honsová je současně zákaznicí společnosti Zepter, a proto nás velmi potěšilo, když souhlasila s rozhovorem, ve kterém mimojiné popisuje své zkušenosti s vakuováním potravin v systému VacSy, které bylo při jejich cestování po světě naprosto nezbytnou součástí. Svářečka sáčků VacSy s nimi na plachetnici uplula ze Švédska na Martinik přes 37 121 námořních mil a ani jednou je nezklamala.

více»

VacSy = zdravé a snadné uchovávání potravin ve vakuu

Fruit_Green.jpg

V prodeji je nová generace vakuového systému uchovávání potravin vacSy. Kromě řady technických vylepšení byl inovován také design a barevné provedení systému, jemuž nyní dominuje zelená barva. VacSy systém, který se v ČR prodává více než 20 let, je nejuniverzálnější a nejvýkonnější systém využívající potravinářské vakuum pro profesionální i domácí použití.

více»
Počet komentářů: 0
17.06.2015

Jak správně zabalit jídlo na cesty?

Vacsy_Boy-Car_nahled.jpg

Léto a čas dovolených se blíží. Chystáte se autem k moři nebo jen na kratší výlety? A nechcete se nezdravě stravovat na čerpacích stanicích nebo ve fast foodech? Připravte si s vacSy jídlo s sebou a navíc ušetříte!

více»
Počet komentářů: 0
09.06.2014

Potraviny proti stárnutí + recept na detoxikační koktejl

1097244_46620521_orange.jpg

Čerstvé ovoce a zelenina by měly být součástí našeho každodenního jídelníčku. Jsou ale i potraviny, které vyžadují vhodnou přípravu, abychom z nich získali zdravé jídlo. Při běžné přípravě, když vaříme ve vroucí vodě nebo smažíme v nasycených, přepálených tucích, totiž potraviny v podstatě ničíme, a tak jídlo, které nám mělo dodat potřebné živiny, ochudíme o všechny výživné a zdraví přínosné látky. Nádobí Zepter Masterpiece je jedinečným řešením pro přípravu zdravých pokrmů. Vaříme bez přidání vody, smažíme bez tuků, a tak připravujeme jídlo způsobem, který zachovává nutriční a organoleptické vlastnosti. Objevme společně mimořádné vlastnosti potravin, které pomáhají v boji proti stárnutí!

více»
Počet komentářů: 0
11.03.2014

Dárky pod stromeček od Zepter – pomocníci do kuchyně

vanocni_tipy.jpg

Pořiďte si na Vánoce pomocníky do domácnosti od společnosti Zepter a investujte do svého zdraví! Zepter nabízí široký sortiment výrobků nejen do kuchyně, ale také třeba pro rychlý a perfektní úklid celé domácnosti nebo švýcarskou kosmetiku. V tomto článku najdete několik zajímavých tipů na dárky do kuchyně, které by pod vaším vánočním stromečkem rozhodně neměly chybět!

více»
Počet komentářů: 0
19.12.2013

SmartLine: nová generace nádobí Zepter

cookware_grey_background.jpg

Lze vařit zdravě, rychle, levně, chytře – tedy tak aniž byste museli stát u plotny a hlídat, jestli se jídlo vaří tak, jak má – a ještě k tomu ušetřit čas i peníze? Pokud je vaše odpověď záporná nebo pochybujete o tom, že je možné splnit všechny tyto požadavky, rádi bychom Vám představili koncept zdravého vaření Zepter Smart Line, který toto vše dokáže. Ústředním prvkem celého konceptu je nová řada nádobí Masterpiece Cookware, kterou pak doplňují a její vlastnosti povyšují na zcela novou úroveň vaření 21. století nový digitální termokontrol, dálkové signalizační zařízení Zepter asistent a nový indukční vařič.

více»
Počet komentářů: 0
05.11.2013

Marinování masa s vacSy během několika minut!

3.jpg

Se systémem vacSy nemusíte již nakládat maso na grilování několik dní dopředu, postačí vám jen několik minut a bude připraveno na gril! Vakuum způsobí roztažení tkáně, a tím se usnadní vstřebání marinády – maso tak křehne i bez přídavku tuku. Vakuování také zajistí, že při následném tepelném opracování nedojde k poškození bílkovinného gelu na povrchu a tím k porušení soudržnosti jednotlivých kousků masa.

více»
Počet komentářů: 0
10.07.2013

VIDEORECEPT: Kuře s jarní cibulkou na páře

kure.jpg

Ingredience (pro 4 osoby):

2 svazky jarní cibulky
1 litr drůbežího vývaru
8-12 drobných nových brambor
4 kuřecí prsní řízky (à 220 g)
mořská sůl a čerstvě mletý pepř
2 lžíce panenského olivového oleje

více»
Počet komentářů: 0
08.04.2013

Tipy na zdravé letní grilování

grilovani.jpg

Také máte rádi letní grilování? Posezení venku s rodinou nebo přáteli u dobrého jídla je velice příjemné, a je proto namístě taková setkání podporovat. Na druhou stranu je známé, že grilování patří mezi nejméně vhodné způsoby tepelné úpravy. Přinášíme vám zde proto několik tipů – čeho se při grilování vyvarovat a co třeba naopak dělat. Protože ne každý má venkovní gril, jako alternativu doporučujeme kvalitní grilovací pánve nebo multifunkční nádobu od Zepter.

více»
Počet komentářů: 0
16.05.2012

Zhubněte s nádobím Zepter!

Banner.jpg

Téměř každý třetí Čech trpí nadváhou, přičemž počet obézních neustále roste. Ve věkové skupině nad 50 let je situace dokonce ještě více alarmující – s obezitou nebo nadváhou se potýká téměř 75 % naší populace. Mezi obézními je přitom výrazně více mužů než žen, a nevyhýbá se dokonce ani dětem. Z tohoto důvodu se program Home Art společnosti Zepter International rozhodl v květnu loňského roku vyhlásit soutěž Hubneme s Zepter nádobím, jejímž hlavním cílem bylo ukázat, že spojení kvalitního nádobí, zodpovědného přístupu a praktických rad dietologa je tím správným způsobem, jak může celá rodina úspěšně bojovat s nadváhou. 

více»
Počet komentářů: 0
23.03.2012

7 TIPŮ PRO VAŠE ZDRAVÍ

IS510-047.jpg

52 % české populace trpí nadváhou. Není tedy divu, že se stále větším problémem stává také dětská obezita. Kolikrát už šestileté obézní děti mají vysokou hladinu tuků a cholesterolu v krvi, trápí je vysoký tlak a mají zvýšenou hladinu krevního cukru. Jak mít pevné zdraví a být fit? Vy i celá vaše rodina? Připravili jsme pro vás následujících 7 tipů.

více»
Počet komentářů: 2
26.09.2011

Index BMI a tělesný tuk

obezita.jpg

Index tělesné hmotnosti je statistické měření, které porovnává váhu a výšku člověka a používá se pro výpočet zdravé hmotnosti člověka na základě jeho výšky. Procentní hodnota tělesného tuku člověka je celková hmotnost tuku člověka dělená jeho hmotností.

více»
Počet komentářů: 0
23.08.2011

Přijďte k nám na ukázku zdravého vaření!

063-Galletti_ai peperoni.jpg

Máte doma nádobí od Zepter, ale nevíte, jak v něm správně a zdravě vařit? Nebo přemýšlíte o koupi a chcete nejprve vidět nádobí Zepter v praxi? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a zúčastnit se nezávazné ukázky vaření spojené s ochutnávkou! Přesvědčíte se tak o kvalitě nádobí Zepter. Můžeme vás také po domluvě navštívit v pohodlí vašeho domova, krátká prezentace nezabere více než 30 minut vašeho času - tedy méně než kdybyste jeli vybírat nádobí do obchodu. Nádobí Zepter si také můžete prohlédnout v Zepter shopu, Spálená 55, Praha 1.

více»
Počet komentářů: 2
11.08.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»