Katalog Rady a tipy pro vaši pleť

Rady a tipy pro vaši pleť

Profesionální analýza pleti doporučí kosmetiku na míru přímo pro Vaši pleť

Sarka_1.jpg

Šárka Ullrichová, úspěšná česká herečka známá např. ze seriálu Ulice TV NOVA, vyzkoušela kosmetiku Swisso Logical. Co si o ni myslí a jak se k ní dostala? Přečtěte si vše v rozhovoru níže.

více»
Počet komentářů: 0
29.09.2016

Trápí Vás „citlivá pleť“ a její časté začervenání?

Citlivá pleť má mnoho symptomů, mezi které nejčastěji patří svědění, pálení, štípání, vysušení a v neposlední řadě zmíněné začervenání pokožky a to nejen v oblasti tváře.

více»

TAKÉ VÁS TRÁPÍ NEVZHLEDNÉ STRIE A POKOŽKA TĚLA BEZ VITALITY?

1.jpg

Nejvíce tyto problémy řeší ženy, které rychle zhubly, nebo nastávající maminky.

Jednu nastávající maminku jsme pro vás vybrali. Tyto nepříjemné strie řeší hlavně na problematických partiích zadečku.

více»
Počet komentářů: 0
31.05.2016

Pro boj s celulitidou není pozdě ani ve středním věku. Řekněte i Vy „NE" celulitidě a přivítejte své nové tělo.

image1.PNG

Paní Zuzka, 47 let.

"V mládí jsem měla vždy pevné a pružné tělo bez celulitidy. Aktivně jsem cvičila a pravidelně se stravovala. Po dětech se samozřejmě stav zhoršil a ukázala se „TA“ nepříjemná celulitida, která mě trápí dodnes.

 

více»
Počet komentářů: 0
20.05.2016

Moje pleť je dokonale čistá a září i po náročném sportovním výkonu

eliska_fin.jpg

Eliška, 18letá  studentka architektury je vášnivá sportovkyně a jako každá mladá dívka se chce líbit. Přečtěte si její zkušenosti s řasenkou a jílovou maskou Swisso Logical.

více»
Počet komentářů: 0
20.01.2016

Spojení krásy a zdraví je důležité v každém věku

banner.jpg

Paní Michaela po dobu 3 měsíců pravidelně každé ráno užívala potravinový doplněk ASTAX10 od Zepter a zároveň o pleť pečovala Multiregeneračním krémem a Hydratačním krémem na oční partie z řady Swisso Logical. A s jakým výsledkem? "Nikdy bych nevěřila, že by v boji proti stárnutí mohla být nápomocna také nějaká „pilulka“," říká paní Michaela (50 let, nekuřačka).

více»
Počet komentářů: 0
01.09.2015

Snažím se vybírat opravdu kvalitní kosmetiku

banner.jpg

"Vím, že v mém věku člověk nemůže chtít zázraky, ale stále velmi ráda hledám a experimentuji při výběru kosmetických přípravků proti stárnutí. Potěšilo mne, že jsem se mohla seznámit s ucelenou kosmetickou řadou La Danza ze Švýcarska a ukázat ostatním ženám tyto úžasné výsledky přímo na své pleti", říká paní Irena (56 let, nekuřačka).

více»
Počet komentářů: 0
22.05.2015

Účinky švýcarské kosmetiky Zepter předčí vaše očekávání

DSC_3964.JPG

To, že švýcarská fytokosmetika Zepter patří mezi nejkvalitnější cenově dostupnou kosmetiku na trhu, není všeobecně zcela známé. Zeptali jsme se proto na názor a zkušenosti paní Hany Vyčichlové, která v průběhu let vyzkoušela kosmetické přípravky od více než deseti renomovaných světových značek. „Na našem trhu je mnoho značek, které ženám hodně slibují, ale málokdy své sliby i splní. Švýcarská fytokosmetika od společnosti Zepter vaše očekávání nejen splní, ale v mnoha případech i daleko předčí.“

více»
Počet komentářů: 0
27.11.2013

Nová švýcarská kosmetika La Danza s účinky proti striím na českém trhu

LaDanza_PNK-713.jpg

Společnost Zepter International, program Cosmetics, uvádí na český trh vyživující a zpevňující tělový krém La Danza s účinkem proti striím. Pro nový intenzivní tělový reparační krém je samozřejmostí absence parabenů a veškerých látek, které mohou způsobovat alergie.

více»
Počet komentářů: 0
19.11.2013

Nová kosmetika bez parabenů!

hydro_lifting2.jpg

Krása je základním projevem dobrého zdraví. A péče o pokožku je základním projevem krásy: naše pleť je naší vizitkou. Je to to první, co na nás lidé vidí a podle čeho nás soudí. Udržování zdravé pokožky má pro naše celkové fyzické i psychické zdraví zásadní význam a mělo by se stát naším každodenním návykem, zejména pak když stárneme.

více»
Počet komentářů: 0
13.05.2013

Máte citlivou pokožku? Vyzkoušejte zázračnou bylinu - alpskou protěž

edelweiss_4.jpg

Až 62 % ženské populace říká, že má citlivou pokožku, která reaguje na všechny kosmetické přípravky a také na vodu. Také 32 % mužů má podobné problémy s pokožkou. Vzhled pokožky je normální, ale vzniká neustálé napětí, pálení, trnutí a svědění. Největší zastoupení těchto problémů mají ženy, které mají pokožku jemnou a suchou. Spouštěči těchto problémů je časté používání mýdel, znečištěné ovzduší, náhlé změny teploty, koření, alkohol a stres.

více»
Počet komentářů: 0
27.03.2013

Nová řada dětské BIO kosmetiky Swiss Nature Baby

Swiss_Nature_Baby.jpg

Děti jsou nejdražšími bytostmi v našem životě. Zepter Cosmetics proto hrdě představuje novou řadu dětské kosmetiky, která je ekologická, hypoalergenní s certifikátem ECOCERT Greenlife.

více»
Počet komentářů: 0
21.08.2012

Co znamená pojem FYTOKOSMETIKA?

edelweiss_2.jpg

Všechny kosmetické produkty Zepter Cosmetics patří do skupiny, která se nazývá FYTOKOSMETIKA. Takové výrobky jsou založeny na přírodních aktivních látkách, které pocházejí z čerstvých a mimořádně čistých rostlinných výtažků.

více»
Počet komentářů: 0
09.05.2011

Stárnutí pleti

IS510-055.jpg

Co je to stárnutí? Všichni víme, co myslíme tím, když se řekne, že je někdo „starý“, ale je tomu skutečně tak? Vědci většinou definují stárnutí jako pokles funkčnosti a také jako chronický zánět způsobený volnými radikály, které poškozují buněčné DNA. Stárnutí lze řídit a většinou je možné se mu částečně vyhnout, nebo odsunout správným kosmetickým výrobkem a správnou životosprávou.

více»
Počet komentářů: 0
09.05.2011

Naše pleť potřebuje kyslík

Co potřebuje naše pleť k omlazení? Potřebuje KYSLÍK! Bez potravin vydržíme týdny, bez vody několik dní, ale bez kyslíku pouze pár minut. Nemůžeme tedy bez kyslíku vůbec žít. Vědecky bylo dokázáno, že kyslík náš organismus regeneruje, posiluje a hlavně zkrášluje. Kyslík má mnoho výhod: působí do hlubších vrstev pokožky a přenáší do nich aktivní látky z kosmetických výrobků. Napomáhá regeneraci pleti a vstřebávání účinných složek, prozařuje ji a odstraňuje vrásky.

více»
Počet komentářů: 1
09.05.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»