Katalog O nádobí Masterpiece Recepty Nejčastější otázky Zdravé vaření Spokojení zákazníci Rady odborníků

O nádobí Masterpiece

Prestižní ocenění Kitchen Innovation pro nádobí Zepter Masterpiece Smart Line

Zepter_SmartLine.jpg

Revoluční řada nádobí Zepter Masterpiece Smart Line získala prestižní ocenění KitchenInnovation of the Year® 2014 za funkčnost, inovaci a design! Ocenění KitchenInnovation of the Year® se zaměřuje na rozpoznání kvality a zdůraznění inovace v oblasti výrobků určených pro použití v domácnosti a zvýšení povědomí o nich u spotřebitelů. Proto je udělováno za nejlepší spotřebitelsky přívětivý výrobek, a pomáhá tak spotřebitelům udělat správné rozhodnutí o koupi kvalitních výrobků.

více»
Počet komentářů: 0
04.03.2014

Jak spárovat rádiový digitální termokontrol Zepter s rádiovým indukčním vařičem Zepter?

18.jpg

Spárování je proces, během něhož dochází k propojení rádiového digitálního termokontrolu Zepter s rádiovým indukčním vařičem Zepter, a který umožňuje interaktivní komunikaci mezi těmito dvěma zařízeními. Spárování zaručuje, že rádiový indukční vařič Zepter dostává správné pokyny k vaření od rádiového digitálního termokontrolu Zepter, a proto může regulovat teplotu a čas vaření podle nastavení zadaného na termokontrolu.

více»
Počet komentářů: 0
30.01.2014

Jak spárovat rádiový digitální termokontrol Zepter s Zepter asistentem?

17.jpg

Spárování je proces, během něhož dochází k propojení rádiového digitálního termokontrolu Zepter s Zepter asistentem a který umožňuje interaktivní komunikaci mezi těmito dvěma zařízeními.

více»
Počet komentářů: 0
30.01.2014

Nové nádobí Zepter SmartLine bylo oficiálně uvedeno na trh v České republice

banner.JPG

V úterý 5. listopadu 2013 proběhla od 10:00 v restauraci Tančícího domu Celéste oficiální tisková konference Zepter Home Art, na které byla novinářům představena nová generace chytrého nádobí Zepter Masterpiece s označením SmartLine. Celkem se tiskové konference zúčastnilo 37 novinářů z tištěných a elektronických médií.

více»
Počet komentářů: 0
19.11.2013

SmartLine: nová generace nádobí Zepter

cookware_grey_background.jpg

Lze vařit zdravě, rychle, levně, chytře – tedy tak aniž byste museli stát u plotny a hlídat, jestli se jídlo vaří tak, jak má – a ještě k tomu ušetřit čas i peníze? Pokud je vaše odpověď záporná nebo pochybujete o tom, že je možné splnit všechny tyto požadavky, rádi bychom Vám představili koncept zdravého vaření Zepter Smart Line, který toto vše dokáže. Ústředním prvkem celého konceptu je nová řada nádobí Masterpiece Cookware, kterou pak doplňují a její vlastnosti povyšují na zcela novou úroveň vaření 21. století nový digitální termokontrol, dálkové signalizační zařízení Zepter asistent a nový indukční vařič.

více»
Počet komentářů: 0
05.11.2013

Menfi Industria: továrna, kde vzniká nejlepší nádobí na světě

Pots_Set.jpg

Příběh o úspěchu společnosti Zepter začal před více než dvěma desetiletími, a to v roce 1986, kdy byla společnost Zepter založena s hlavním sídlem v rakouském Linci a s prvním výrobním závodem v italském Miláně, který vyráběl vysoce kvalitní nádobí na vaření Masterpiece a umělecké stolní dekorace. Nádobí Masterpiece je dosud na celém světě synonymem nesporné a trvalé hodnoty. Moderní závod – Menfi Industria v Miláně – se stal se svou výrobní kapacitou více než 1 000 000 jednotek ročně a s 24 000 m2 obchodní plochy srdcem a kolébkou impéria Zepter.

více»
Počet komentářů: 0
30.09.2013

Šetřete čas, energii a vaše zdraví s nádobím Zepter

family.jpg

Věděli jste, že s nádobím Zepter Masterpiece můžete získat:

  • až 70 % více času pro vás
  • až 70 % méně energie na vaření
  • až 80 % méně tuku pro zdravý život
více»
Počet komentářů: 2
27.04.2011

Nový vylepšený povrch pánví Zepter!

URA.png

NOVÁ ÉRA NÁDOBÍ ZEPTER: více zdraví a méně tuku s novým vylepšeným povrchem! Společnost Zepter International je opět o krok před konkurencí. Vyvinula totiž technologicky vyspělé řešení, které vám přináší zcela bezpečný nepřilnavý povrch zaručující skvělé výsledky v tepelné přípravě jídla. Doživotní záruka na kovové části je pro Zepter samozřejmostí. S touto unikátní technologií dosáhnete těch nejlepších výsledků, které lze při tepelné přípravě jídla získat.

více»
Počet komentářů: 6
26.03.2011

Výhody

V dnešní době plné shonu se často stravujeme ve spěchu a o zdravé výživě zpravidla nemůže být řeč. Daní za tuto rychlost bývá nízká výživová hodnota pokrmů, vysoký obsah tuků, cukrů a cholesterolu. A nezdravé zpracování potravin bohužel není výjimkou ani v řadě domácností. Dlouhodobé nezdravé stravování může mít řadu vážných důsledků na naše zdraví. Nádobí Masterpiece od Zepter je revoluční systém na vaření, navržený pro vaření s minimálním množstvím soli, vody nebo oleje, čímž umožňuje jídlu uchovávat si přirozené vůně, chutě, vitaminy, nutriční vlastnosti bez zbytečných kalorií navíc.

více»
Počet komentářů: 1
10.02.2011

Nádobí na vaření řady Masterpiece

Accuthermal_2.jpg

Nádobí na vaření Zepter Masterpiece je revoluční systém na vaření, jehož jednotlivé kusy lze ukládat nad sebe, navržený pro vaření bez použití soli, vody nebo oleje, čímž umožňuje jídlu uchovávat si přirozené vůně, chutě, vitaminy a nutriční vlastnosti. Díky menšímu obsahu kalorií a tuku přispívá společnost Zepter k přípravě výživnějších jídel a zdravějšímu životnímu stylu.

více»
Počet komentářů: 0
10.02.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»