Novinky Zepter pomáhá Dobré zkušenosti Akce

Téma ARTZEPT 2015 zní „ROZSVIŤME SVĚT“

20.04.2015

S potěšením vyhlašujeme 12. ročník designérské soutěže ARTZEPT pro rok 2015 nazvaný "LET US ILLUMINATE THE WORLD - ROZSVIŤME SVĚT". Téma letošního ročníku ARTZEPT je příspěvkem společnosti Zepter k letošnímu "Mezinárodnímu roku světla a světelných technologií". Otestujte si svůj talent v mezinárodní konkurenci!

1. cena - 10 000 €

Soutěž ARTZEPT je určena mladým designérům, kterým dává příležitost prosadit se v mezinárodní konkurenci a odstartovat tak jejich kariéru. Je velmi oblíbena také mezi českými umělci, jejichž návrhy v letech 2007, 2008, 2011 a 2012 zvítězily.

Soutěž ARTZEPT založila v roce 2004 Madlena Zepter, která je velkou milovnicí a mecenáškou umění. Jejím cílem bylo a je podporovat kreativitu, podněcovat nové nápady a dodávat odvahu mladým talentů. Soutěž nejenže nabízí mladým designérům dobrý start v jejich profesní kariéře, ale je důležitá i pro společnost Zepter International samotnou, neboť výrobky této společnosti se pyšní specifickým designem. Prostřednictvím této soutěže tak získá přehled o aktuálních trendech ve světě designu, které jsou nepostradatelné při navrhování vlastních výrobků. Zepter International se zabývá vývojem spotřebního zboží, které ovlivňuje každodenní život lidí. Výrobek by ale neměl pouze dokonale plnit svou funkci, ale měl by potěšit i jeho oko. Zároveň je dbáno na posun směrem ke zdravějšímu životnímu stylu, na což by měli dbát i umělci ve svých návrzích.

„Jedna věc je věřit, že design je dobrý a užitečný. Něco úplně odlišného je ale investovat do něj jen kvůli čistému potěšení z objevování nových talentů a sledování jejich uměleckého rozvoje.“ Madlena Zepter

Téma soutěže pro rok 2015 zní: „LET US ILLUMINATE THE WORLD - ROZSVIŤME SVĚT“.

Hodnoceny budou práce všech účastníků, kteří předloží návrhy dekorativních svítících objektů nebo interiérového osvětlení s LED diodami. Všichni účastníci by měli předložit návrhy předmětů, které vyzařují světlo. Důraz by měl být kladen na jejich estetické vlastnosti stejně jako na jejich funkčnost.

Nejlepší návrh bude odměněn částkou 10 000 €, za druhé a třetí místo soutěžící získají výrobky Zepter v hodnotě 4 000 € a 3 000 €.

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 30. září 2015

Podmínky soutěže
U všech přihlášených děl se musí jednat o zcela nové a originální výtvory, které budou funkční a zároveň esteticky provedené v souladu s tématem soutěže a budou vhodné pro malosériovou výrobu. Návrh musí být vytvořen jako 3D digitální model v CAD/CAM nebo CAID provedený ve formě fotografií s vysokým rozlišením tak, aby byl zřetelný nejen tvar, vzhled a účel výrobků, ale také jejich rozměry, použité materiály, povrchová úprava a barevné provedení a/nebo jako 3D model vyrobený z vhodného materiálu (kov, dřevo, keramika, kompozitní materiály a/nebo všechny druhy plastů). Tištěnou i digitální verzi práce, provedenou ve formě fotografií s vysokým rozlišením, je třeba předložit nejpozději do 30. září 2015. Ze všech přihlášených exponátů vybere odborná porota tři vítězné.

Jak se přihlásit do soutěže?
Zájemci mohou své práce společně s vyplněnou přihláškou (ke stažení na www.artzept.com), životopisem, stručným popisem díla a jeho fotografiemi posílat do 30. září 2015 na adresu:

ZEPTER INTERNATIONAL
ARTZEPT 2015 „LET US ILLUMINATE THE WORLD“
c/o Brid Marketing - via Sibilla Aleramo, 13
20092 Cinisello Balsamo (MI) – Italy

Přihlášením do této soutěže přijímá účastník její pravidla a podmínky. Další informace naleznete na internetových stránkách www.artzept.com. Připojit se k nám a sledovat aktuální informace můžete také na Facebookovém profilu soutěže Artzept www.facebook.com/artzept.

Těšíme se na Vaše práce a přejeme hodně štěstí!

Komentáře
*
*
* povinné položky

Nejsou žádné komentáře

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»