Katalog O světelné terapii Spokojení zákazníci Nejčastější otázky BIOPTRON v rukách odborníků

Na jaké potíže pomáhá?

Před použitím světelné terapie BIOPTRON vám doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem a získali tak odborné rady ohledně toho, zda je tato terapie vhodná nebo zda je nezbytný jiný léčebný postup.

Václav Krž: Bioptron Compact III mi zlepšuje zdraví a šetří peníze

BCT_BCIII_Still2.jpg

Pan Václav Krž zakoupil v roce 2009 lampu Bioptron Compact III včetně barevné terapie od společnosti Zepter. Od té doby ji denně využívá ke zmírnění svých zdravotních potíží - artrózy kolenních kloubů, astmatu, chronické rýmy nebo při nachlazení. "Před třemi roky jsem náhle onemocněl ischiasem levé končetiny. Celkem 3krát jsem využil nabídky léčby laserem v ceně 100 Kč za jedno sezení, ale žádnou úlevu jsem nepociťoval. Proto jsem se pokusil použít světelnou terapii, a to v tomto konkrétním případě 10 minut modrý filtr a 1 minutu červený. Tento postup jsem pravidelně po několik dnů opakoval po celé délce levé končetiny od základní čakry až ke kotníku levého chodidla. Po každém ukončení procedury jsem pocítil částečnou úlevu a postupně se mi takto podařilo se ischiasu zcela zbavit."

více»

MUDr. Jarošová: Světelná terapie Bioptron přináší pacientům úlevu a naději na zlepšení zdravotního stavu

21092011406.jpg

Přečtěte si rozhovor s MUDr. Hanou Jarošovou z Bioregeneračního a rehabilitačního centra v Říčanech o použití bioptronové lampy v praxi. Jak sama říká, "Z vlastní zkušenosti tedy můžu potvrdit, že světelná terapie opravdu funguje! Pokud je někdo hodně nemocný, doporučuju lampu Bioptron koupit."

více»

Světelná terapie usnadňuje hojení

MUDr._Ptáček.jpg

Zeptali jsme se porodníka a gynekologa MUDr. Miloslava Ptáčka, jak využívá biolampu Bioptron ve své praxi a také na jeho zkušenosti s fototerapií: "Léčbu bioptronovou lampou bych doporučil každému, kdo ji potřebuje. Skvělé využití nachází světelná terapie zejména v oblasti prevence před striemi nebo při léčení všech druhů jizev obecně či popraskaných bradavek."

více»

Bioptron na 4. světovém kongresu Voice v Soulu

mimi-rostep-clanek.jpg

Světelná terapie Bioptron jako součást pooperační péče při odstraňování rozštěpu rtu u novorozenců.

více»

Poškození měkkých tkání

btl01.jpg

Co je to poškození měkkých tkání?
Poškození měkkých tkání je poranění, které se vyskytuje v jiných tkáních než v kostech, například ve svalech, vazech a šlachách.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Bolest ve spodní části zad

pain_back.jpg

Výskyt bolesti ve spodní části zad je extrémně vysoký a touto bolestí v některé fázi svého života trpí více než 75 % populace. Vracející se nebo přetrvávající bolest spodní části zad má za následek vážné narušení pohyblivosti.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Syndrom karpálního tunelu - biolampa Zepter si s ním poradí

Office_3892.jpg

Syndrom karpálního tunelu je způsoben útlakem nervu v zápěstí zvaného střední nerv. Ten se stará o citlivost v části dlaně a v prstech (palec, ukazováček, prostředníček a část prsteníčku) a také řídí pohyb určitých svalů palce. Jestliže je nerv utlačován, nemůže normálně fungovat, což se projeví ztrátou citlivosti a pohyblivosti ruky.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Posilte svůj imunitní systém s biolampou Zepter

B2_Woman.jpg

Světelná terapie BIOPTRON je novou a inovativní metodou léčby, která může pomoci při stimulování imunitního systému.

Aplikujte po dobu 4 – 10 minut, 1 až 2× denně na solar plexus ("trojúhelník" mezi žebry) po dobu minimálně 3 týdnů.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Artritida - biolampa Zepter přináší úlevu od bolesti kloubů

atritida-rameno.jpg

Artritida je zánět kloubu. Mezi hlavní příznaky patří bolest, otok, ztuhlost a ztráta funkce jednoho nebo více kloubů. Závažnost artritidy může být různá: od mírných bolestí po vysoký stupeň postižení, který má za následek ztrátu zaměstnání a samostatnosti.

více»
Počet komentářů: 1
17.02.2011

Sezónní afektivní porucha a zimní deprese - s biolampou Zepter se bude cítit mnohem lépe

Bioptron_AgainstDepression.jpg

Dlouhé noci a zasmušilé dny zimních měsíců mohou u některých lidí vyvolat pocity špatné nálady; tento jev se nazývá „sezónní afektivní poruchou“ (neboli SAD, zkratka z anglického "Seasonal Affective Disorder"). Mírnější verze SAD je známa jako „zimní deprese“.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Atopická dermatitida a biolampa Zepter

atopicky-exzem.jpg

Lidé, kteří jsou „atopičtí“, mají alergie na látky, které se běžně vyskytují v našem okolním prostředí a mezi něž například patří travní pyly, zvířecí srst, určité druhy potravin, atd. Následkem těchto alergií se rozvíjejí a vznikají taková onemocnění jako jsou senná rýma, astma a atopická dermatitida.

více»
Počet komentářů: 1
17.02.2011

Akné - příznivé účinky biolampy Zepter

akne01.jpg

Akné je běžná vyrážka na obličeji, která postihuje teenagery a mladé lidi: některé z příznaků akné se projeví až u 80 % mladých lidí. Tato vyrážka se častěji vyskytuje u mladých mužů než u mladých žen.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Infekce horních cest dýchacích a alergická onemocnění - s biolampou Zepter budete opět volně dýchat

dychaci-cesty.jpg

Infekci horních cest dýchacích u dětí obvykle způsobují viry. Na tento druh infekce jsou náchylnější především menší děti, u kterých se toto onemocnění může vyskytnout až osmkrát za rok. U některých dětí může tato skutečnost vyvolat vysokou absenci ve škole a může mít nepříznivý dopad na školní výsledky.

více»
Počet komentářů: 0
17.02.2011

Jak působí biolampa Zepter při psoriáze?

psoriaza.jpg

Psoriáza (lupénka) je běžné onemocnění kůže, které postihuje zhruba 3 % celkové populace. Psoriáza může být spojená s destruktivním onemocněním kloubů (takzvanou psoriatickou artropatií), která postihuje zhruba 15 % osob trpících psoriázou.

více»
Počet komentářů: 0
16.02.2011

Biolampa Zepter příznivě pomáhá u onemocnění kosterní a svalové soustavy u dětí

onemocneni-svalu.jpg

Světelná terapie BIOPTRON se používá pro podporu hojení ran a zmírnění bolesti a zánětu, které postihují svalovou a kosterní soustavu dětí. Řadíme sem různé druhy artritidy, která postihuje děti: deformity páteře nebo kostí nohou a chodidel, zranění, jakými jsou zlomeniny kostí, chirurgické rány, atd.

více»
Počet komentářů: 0
16.02.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»