Katalog O nádobí Masterpiece Recepty Nejčastější otázky Zdravé vaření Spokojení zákazníci Rady odborníků

Jak správně vařit?

Tipy na zdravé letní grilování

grilovani.jpg

Také máte rádi letní grilování? Posezení venku s rodinou nebo přáteli u dobrého jídla je velice příjemné, a je proto namístě taková setkání podporovat. Na druhou stranu je známé, že grilování patří mezi nejméně vhodné způsoby tepelné úpravy. Přinášíme vám zde proto několik tipů – čeho se při grilování vyvarovat a co třeba naopak dělat. Protože ne každý má venkovní gril, jako alternativu doporučujeme kvalitní grilovací pánve nebo multifunkční nádobu od Zepter.

více»
Počet komentářů: 0
16.05.2012

Zdravé a rychlé vaření s tlakovou poklicí Syncro-Clik®

Syncro_Pot_ValveDown_nahled.jpg

Tlakové vaření s poklicí Syncro-Clik® od společnosti Zepter International představuje ideální způsob přípravy jak klasické české kuchyně, tak zdravých a vegetariánských jídel. Jejím používáním může být doba vaření zkrácena až o 80 %, a proto lze dosáhnout na energii téměř 60% úspory. Poznejte výhody vaření v páře, bez nutnosti přidání vody, oleje nebo tuků.

více»
Počet komentářů: 1
14.07.2011

Jak indukční vaření funguje?

Indukční ohřev je technologie, při které indukční cívka umístěná přímo pod povrchem z keramického skla vytváří magnetické pole. Když na plotýnku umístíme nádobí z magnetického materiálu, molekuly v nádobě se začnou pohybovat tak rychle, že se nádobí okamžitě ohřeje.

více»
Počet komentářů: 2
07.04.2011

Připravte skvělou čínu v pánvi WOK

TU-W-30-G_f.jpg

PÁNEV WOK: kuchyňský pomocník, který se může chlubit tisíciletou historií! Zatímco my jsme pyšní na to, že máme k dispozici velké množství nádob, čínské kulinářské umění se spokojí pouze s jednou - s pánví WOK.

více»
Počet komentářů: 3
26.03.2011

Nový vylepšený povrch pánví Zepter!

URA.png

NOVÁ ÉRA NÁDOBÍ ZEPTER: více zdraví a méně tuku s novým vylepšeným povrchem! Společnost Zepter International je opět o krok před konkurencí. Vyvinula totiž technologicky vyspělé řešení, které vám přináší zcela bezpečný nepřilnavý povrch zaručující skvělé výsledky v tepelné přípravě jídla. Doživotní záruka na kovové části je pro Zepter samozřejmostí. S touto unikátní technologií dosáhnete těch nejlepších výsledků, které lze při tepelné přípravě jídla získat.

více»
Počet komentářů: 6
26.03.2011

Jaké jsou rozdíly mezi klasickým a Zepter vařením?

089-Tegame_melanzane.jpg

V nádobí Zepter nevaříme jídlo ve vodě, ale v páře, takže si potraviny uchovají vitaminy, minerály a téměř všechny výživné látky. Strava neztrácí svou barvu ani složení a zůstanou v ní uchovány všechny biologické hodnoty.

více»
Počet komentářů: 1
06.02.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»