Katalog O nádobí Masterpiece Recepty Nejčastější otázky Zdravé vaření Spokojení zákazníci Rady odborníků

Jak skladovat potraviny?

Jana Honsová: Díky vakuování jsem tahala dobroty jako kouzelník z klobouku

Cocos_Keeling_v_Indick_m_oce_nu_-_p_ist_li_jsme_po_dlouh__plavb__z_Indon_sie___erstv__kol__.JPG

S manželem Otakarem obeplula Jana Honsová celý svět. Na volném moři společně strávili celkem 6 let a málokdo by si pomyslel, že jejich dobrodružství začalo až odchodem do důchodu. Jana Honsová je současně zákaznicí společnosti Zepter, a proto nás velmi potěšilo, když souhlasila s rozhovorem, ve kterém mimojiné popisuje své zkušenosti s vakuováním potravin v systému VacSy, které bylo při jejich cestování po světě naprosto nezbytnou součástí. Svářečka sáčků VacSy s nimi na plachetnici uplula ze Švédska na Martinik přes 37 121 námořních mil a ani jednou je nezklamala.

více»

VacSy = zdravé a snadné uchovávání potravin ve vakuu

Fruit_Green.jpg

V prodeji je nová generace vakuového systému uchovávání potravin vacSy. Kromě řady technických vylepšení byl inovován také design a barevné provedení systému, jemuž nyní dominuje zelená barva. VacSy systém, který se v ČR prodává více než 20 let, je nejuniverzálnější a nejvýkonnější systém využívající potravinářské vakuum pro profesionální i domácí použití.

více»
Počet komentářů: 0
17.06.2015

Jak správně zabalit jídlo na cesty?

Vacsy_Boy-Car_nahled.jpg

Léto a čas dovolených se blíží. Chystáte se autem k moři nebo jen na kratší výlety? A nechcete se nezdravě stravovat na čerpacích stanicích nebo ve fast foodech? Připravte si s vacSy jídlo s sebou a navíc ušetříte!

více»
Počet komentářů: 0
09.06.2014

Marinování masa s vacSy během několika minut!

3.jpg

Se systémem vacSy nemusíte již nakládat maso na grilování několik dní dopředu, postačí vám jen několik minut a bude připraveno na gril! Vakuum způsobí roztažení tkáně, a tím se usnadní vstřebání marinády – maso tak křehne i bez přídavku tuku. Vakuování také zajistí, že při následném tepelném opracování nedojde k poškození bílkovinného gelu na povrchu a tím k porušení soudržnosti jednotlivých kousků masa.

více»
Počet komentářů: 0
10.07.2013

VacSy je nepostradatelný pomocník v kuchyni každé maminky

Vacsy_Family_Launch_29.jpg

Dítě, rodina… a až úplně na konci vy sama – takové jsou priority každé maminky. A protože pořadí svých priorit určitě nechcete měnit, nezbývá Vám příliš času na sebe. Kromě péče o dítě strávíte zcela určitě největší část dne v kuchyni při přípravě jídla. Co dělat, když nehodláte ošidit ani péči o dítě, ani přípravu jídla, ale chcete mít více času na sebe?

více»
Počet komentářů: 1
30.03.2011

VacSy® souprava pro vaše nejlepší použití

Vacsy_Family_Launch_29.jpg

Společnost Zepter International pro vás vytvořila 3 praktické soupravy VacSy speciálně navržené tak, aby uspokojily potřeby aktivních rodin i jednotlivců. Díky snadné kombinovatelnosti s dalším nádobím na vaření Zepter a se sortimentem výrobků programu Home Art jsou tyto soupravy ideálním řešením pro každou domácnost.

více»
Počet komentářů: 1
14.02.2011

Systém svařování sáčků VacSy

ADV_A4_Vacsy_beans.jpg

Nyní i vy můžete vakuově balit jednoduše a účinně. Síla spočívá v příruční vakuové pumpě VacSy, která je v kombinaci s vakuovou svářečkou opravdovým zázrakem. Svářečka VacSy šetří váš čas i peníze! Snadno vysaje vzduch a současně sáček svaří. Tento systém je velice účinný, šetří místo i čas a je radost jej používat. Šetřete peníze za nákup jídla, které pak vyhodíte do koše. Jezte zdravě a správně se systémem VacSy!

více»
Počet komentářů: 2
12.02.2011

Technologie VacSy®

Vacsy_2.jpg

Díky systému VacSy® získala společnost Zepter také možnost dovedně uchovávat potraviny. Vakuové balení pomáhá zlepšovat zdravotní nezávadnost potravin, protože je chrání před mikroby a plísní. Potraviny vypadají stejně čerstvé jako v den, kdy jste je koupili a vydrží až pětkrát déle než při tradičním způsobu skladování!

více»
Počet komentářů: 1
11.02.2011

Vakuování potravin: Zbavte svou ledničku nebezpečných bakterií a plísní!

VOM-160_Standard_Set_L.jpg

Jak potraviny správně uchovávat? Rádi bychom vám doporučili náš speciální vakuový systém VacSy. Ve vakuu potraviny neosychají, nepřenášejí se mezi nimi pachy a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti. Vakuum zabraňuje ztrátám výživných látek a vitaminů, a především brání napadení potravin plísněmi a šíření jiných mikroorganismů.

více»
Počet komentářů: 0
06.02.2011

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»