Novinky Zepter pomáhá Dobré zkušenosti Akce

Vyhodnocení soutěžní ankety o nejoblíbenější výrobek Zepter

31.10.2011

Až do konce září jste mohli posílat své soutěžní příspěvky a fotografie s Vaším nejoblíbenějším výrobkem Zepter. Dne 26. 10. 2011 vybrala 3členná komise složená ze zaměstnanců Zepter tři nejlepší příspěvky. Z celkově došlých 94 příspěvků bylo opravdu těžké vybrat tři nejlepší, a proto bychom chtěli všem velice poděkovat za milé odpovědi.

Jaký výrobek byl vyhodnocen jako nejoblíbenější?

Z celkových 94 příspěvků byl jako nejoblíbenější výrobek Zepter vyhodnocen kuchyňský mixér MixSy (obdržel 21 % hlasů).

Nejlepší tři příspěvky - výherci:

Jak jsme již zmínili v úvodu, vybrat tři nejlepší příspěvky bylo opravdu těžké. Nakonec jsme ale vybrali a hlavní ceny tak získávají:

Eva Čermáková, Jince

Jaký je Váš nejoblíbenější výrobek od společnosti Zepter? : Pánev WOK

Jak Vám tento výrobek pomáhá? : Přesto, že mám pánev dlouhá léta (poznáte to podle staršího designu), používám ji pravidelně na vaření bezmála všeho. Protože má malé dno, mohu s ní vařit na malé ploténce. Spoří mi čas, energii i peníze. Dá se v ní vařit cokoliv - dělám v ní polévky, omáčky, čínu, vařím v ní i knedlíky. Dá se v ní upéct i kuře (a pokud ho přikryjete alobalem a zaklopíte poklicí, udělá fajnovou kůrčičku). Před lety jsme se rozhodovali, jaké nádobí si pořídíme náhradou za staré oprýskané. Zvolili jsme sice jako prvotní investici dražší, ale o to zdravější nádobí. No a pánev WOK hned následovala. A vyšší investice se nám za ta léta několikrát vrátila, takže teď jen šetříme a vaříme zdravě! Přesvědčili jsme se, že je to nádobí na celý život a až tu jednou nebudeme, zdědí nádobí naše děti. Mimochodem, dcera už se několikrát ptala, kdy už se konečně nádobí přestěhuje k ní:-))!

Přečtěte si rozhovor s výherkyní Evou Čermákovou:

Eva_Čermáková.JPGKoupi nádobí Zepter považuji za velmi dobrou investici

Paní Eva Čermáková je dlouholetá zákaznice společnosti Zepter a výherkyně sady nádobí Standard ze soutěžní ankety o nejoblíbenější výrobek Zepter, která probíhala zde na www.zepterclub.cz. Přečtěte si rozhovor, který nám poskytla právě při předání hlavní ceny - sady nádobí Standard set. více»

Hana Prečová, Hranice

Jaký je Váš nejoblíbenější výrobek od společnosti Zepter? : Ponorný mixér Mixsy

Jak Vám tento výrobek pomáhá? : Zvládá zmrzlé ba i žhavé, do kuchyně je to pravé. Žádné hrudky, žádné kiksy, všechno zjemní moje Mixsy!

Jindřiška Mervartová, Nové Město nad Metují

Jaký je Váš nejoblíbenější výrobek od společnosti Zepter? : Multifunkční kuchyňský mixér - Mixér MixSy

Jak Vám tento výrobek pomáhá? : Je to velmi užitečný pomocník v mé domácnosti. Dostala jsem ho od své dcery k narozeninám a jsem s ním velmi moc spokojená. Byl to dobrý nápad. Mám ho pořád po ruce. Jelikož velmi ráda a často vařím, tak je skoro pořád v pohotovosti. Ráda v něm mixuji osvěžujicí nápoje, ráda v něm dělám domácí šlehačku, krájím zeleninu a ovoce do různých salátů, mixuji omáčky - nejraději svíčkovou - mňam. Mělním v něm i maso na sekanou a podobné výrobky. No prostě co dodat je to můj miláček jedna v kuchyni.

Výherkyním blahopřejeme. Děkujeme všem za milé příspěvky a fotografie. Předání výher a rozeslání dárků proběhne nejpozději do 30. 11. 2011.

Komentáře
*
*
* povinné položky

Nejsou žádné komentáře

Související produkty

Z-510.jpg

Sada nádobí STANDARD

Exkluzivní souprava nádobí Zepter je vyrobená z oceli AISI 316L (Cr-Ni-Mo). V nádobí Zepter nevaříme jídlo ve vodě, ale v páře, takže si potraviny uchovají vitaminy, minerály a témě...
PWC-400.jpg

TURBOhandy 2v1

Jeden spotřebič, dvojí výkon. Uklízejte kdekoli - snadno a rychle! Je vždy připraven k provozu a je dokonalý jak pro náročné vysávání, tak pro malé znečištěné plochy. S tímto spotře...
Mixsy_VG-022-K_01.jpg

Mixér MixSy

Multifunkční kuchyňský tyčový mixér, který vás nenechá nikdy na holičkách a vždy je připravený k vašim službám. Šetří čas, námahu i peníze. Můžete jej používat přímo v nádobách na v...

Novinky

vhz.jpg

Vyhodnocení Narozeninové hry Zepter

Společnost Zepter International oslavila 25 let svého působení v České republice. U této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili soutěž s krásnými cenami. Nevyhráli jste?...
více»
logo.jpg

Zepter partnerem prestižní akce –Týdne italské kuchyně

Zepter podpořil první Týden italské kuchyně ve světě, který spolupořádá Velvyslanectví Italské republiky, velvyslanec Itálie Aldo Amati a Italský kulturní institut. V Praze následov...
Archiv → více»

Zepter pomáhá

thion_krajina.jpg

Zepter čistička vzduchu pomáhá v domově pro seniory

Všichni jsme už slyšeli, že vzduch venku je dnes silně znečištěn nejen ve městě, ale i na venkově. Ale věděli jste, že vzduch uvnitř našich domovů může být až 100krát horší než venk...
Archiv → více»

Akce

zepter2.jpg

Soutěž! Švýcarská kosmetika Swisso Logical pro Vás!

Vyhrajte balíček luxusní kosmetiky Swisso Logical, která je vyvinuta přímo pro stárnoucí pleť a na vrásky.  Hypoalergenní a bez parabenů SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA....
Archiv → více»